Tereza Brodská pobavila fanoušky svým zážitkem s jednou zdravotní sestřičkou

Tereza Brodská patří na sociálních sítích k aktivním známým tvářím. Se svými fanoušky se sympatická herečka dělí nejen o své zážitky z pracovního života, například z natáčení seriálů a filmů, ale také z osobního života. K nejoblíbenějším patří pak příspěvky, ve kterých vzpomíná na své rodiče, Janu Brejchovou a Vlastimila Brodského, nebo zveřejňuje jejich archivní rodinné snímky. Nyní se pochlubila velmi vtipnou historkou, která se jí stala, když telefonovala k zubaři.

Kdo potřebuje rovnátka?

Předně je třeba říci, že se jedná o zážitek, který se stal již před mnoha lety, konkrétně, když bylo jejímu synovi Samuelovi šest let, psal se tedy rok 2002. Tereza se v příspěvku svěřila, že tehdy volala do zubní ordinace kvůli rovnátkům pro Samuela. Když to ale zvedla sestřička, myslela si, že Tereza volá kvůli sobě, a spustila na ni ve stylu: „No paní Brodská, to to trvalo! Já už se na ty vaše překřížené jedničky nemůžu dívat. A co ty tesáky?“ Herečka ji pak vysvětlila, že nejde o rovnátka pro ni, ale pro syna a všechno dobře dopadlo. Humornou vzpomínku pak Tereza vtipně zakončila, že je šťastná, že si tato sestřička v televizi nevšimla ještě dalších věcí, například jejího velkého nosu.

Vytoužená role babičky

Příspěvek herečka doplnila krásnou fotkou, kde se „zubům navzdory“ spokojeně usmívá. Historka pobavila mnoho Tereziných fanoušků, kteří ji ujišťovali, že je krásná a zuby ať rozhodně neřeší, ostatně i na fotce je vidět, že herečka má úsměv téměř dokonalý. Jedna z fanynek přidala i zamyšlení směrem k oné sestřičce, že takto to dopadá, když je člověk deformován svým povoláním a navíc si myslí, že má vždy pravdu. Pokud jde o Terezina syna Samuela, jeho fotografii sice herečka nezveřejnila, ale dělá jí jen samou radost. Letos v dubnu se navíc díky němu stala šťastnou babičkou, což je role, která ji i přes množství zajímavých televizních rolí, v současné době těší nejvíce.

Zdroj: Instagram/brodskatereza

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu