Ted z Jak jsem poznal vaši matku: To, jak rychle čas letí, ukazují hlavně jeho šediny

Herec Josh Radnor se proslavil především rolí ve známém komediálním seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Tento sitcom trval celých devět sérií, avšak v roce 2014 nastal jeho konec. A od té doby nebylo moc příležitostí tohoto herce spatřit v jiném filmu či seriálu. Jak se na něm podepsal čas za ty roky?

Ted Mosby

Postavu Teda Mosbyho si Josh užíval po dobu devíti let, kdy na televizních obrazovkách běžel seriál s názvem Jak jsem poznal vaši matku. Herec v něm ztvárňoval mladého sympaťáka, jehož hlavními strastmi bylo, že se mu nedařilo najít pravou lásku, po které tak toužil. Dalo by se říci, že Josh Radnor byl vždycky považován za fešáka, ovšem v posledních letech se jeho vzhled výrazně změnil.

Změna image

Přeci jen od konce zmíněného seriálu uběhlo již mnoho let. Poznali byste ho teď vůbec? Ze slušňáka s mladistvým vzhledem se stal někdo poněkud jiný. Josh se totiž proměnil v muže, který rád nosí výrazné vousy v kombinaci s jemných rozcuchem, který je výrazně prokvetlý šedinami. Bohužel ani slavným se stárnutí nevyhýbá. Nutno však říci, že tato zvolená image herci na vzhledu přidává ještě několik let navíc.

Plné ruce práce

Josh Radnor po konci seriálu zmizel z televizních obrazovek, to však neznamená, že by se neměl čemu věnovat. U televizních projektů zůstal, mezi jeho zájmy totiž patří režírování a psaní scénářů. Kromě filmové tvorby se však tento herec věnuje také hudbě. Nutno tedy říci, že i když už další tak výraznou roli jako v Jak jsem poznal vaši matku nedostal, stále se drží v povědomí veřejnosti.

Z mladého nešťastníka Teda Mosbyho, který vyprávěl svůj složitý příběh o hledání lásky, se stal vyzrálý muž, na jehož vzhledu se uplynulé roky podepsaly. Filmovou tvorbu však ještě nepověsil na hřebík.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT