Také pořád nemáte toho pravého? Ale kde ho hledat? Zkuste internetovou seznamku!

Jste pořád sama a už vás to nebaví a v jednom kuse přemýšlíte, proč tomu tak je? Proč nemáte žádného partnera a možná už i spokojenou rodinu, po které už toužíte? Možná je třeba přestat přemýšlet a začít trochu jednat.


Jak hledat?

Napadlo vás už někdy, že může být chyba i v tom, jakým způsobem toho životního partnera hledáte? Nikdy není pozdě na to, zkusit to jinak.

Dřívější „model“ partnerství, už se o hodně změnil. Naše maminky a babičky byly zvyklé, že ve dvaceti letech už byly vdané a minimálně očekávaly příchod prvního dítěte, pokud již nějaké neměly. Své partnery si tenkrát vybíraly ve škole či na odpoledních „čajácích“, což byly tehdejší tancovačky. A prakticky více možností k seznámení ani moc neměly, asi proto to bylo v tehdejší době tak jednoduché. Ale dnes už je těch cest k seznámení mnohem víc a tím pádem jsme všichni, jak muži, tak ženy, o dost vybíravější.

Internetové seznamky

Do módy se dostal trend seznamování před internet. Kde jinde byste našly koncentraci tolika mužů na jednom místě? A ještě nezadaných? Pokud vidíte muže venku, nikdy nevíte, jak na tom vlastně je, jestli někoho má, co rád dělá, kolik je mu let, jaké má rodinné zázemí a podobné otázky, které vás automaticky hned zajímají po tom, co vás muž zaujme.

Na internetových seznamkách najdete všechny tyhle informace pohromadě a jednoduše si vyberete toho, kdo se k vám hodí nejvíce. Je třeba jen vědět, kde přesně hledat právě to, co potřebujete. Tak se na ten internet podívejte, nic vás to nebude stát a možná najdete lásku svého života.

Přečtěte si příběhy žen z online seznamek

Jana, 28 let

Internetovým seznamkám jsem nikdy moc nevěřila. Ale kamarádka mě zlomila a založila mi profil. Tak jsem se do toho vrhla po hlavně. Moc jsem si schůzky nedomlouvala, a když už, nikdy nebyl ten dotyčný „ten pravý“ pro mě. A ve svém věku už jsem si nemohla dovolit riskovat. Ale jeden, ten byl fakt top! Na schůzce jsme se rozuměli, tak jsem se tedy osmělila a dala mu své osobní číslo. Jenže pak to začalo. Neustálé pípání telefonu, dotazy typu, jak se mám a kdy se zase uvidíme. No úplně se mi tím zošklivil. Ale v okamžiku, kdy se mi na obrazovce objevila zpráva: „Co děláš? Já sedím na záchodě!“ jsem si byla naprosto jistá, že jeho číslo blokuji.

Ivana, 33 let

Ano, na seznamkách můžete najít prakticky cokoliv! Jako majitelka účtu na online seznamce jsem se už setkala s mnoha zajímavostmi a pikantnostmi. A to nemluvím zrovna o rozvášněných fotkách z koupelny – dámy, věřte, takových fotek dostanete hodně. Pánové tvorstva si často potřebují nahnat ztracené sebevědomí tímto způsobem. S těmito vůbec neztrácejte čas. Ale jsou i taková, kteří se nebojí jít ještě dál. Například muž s profilovou fotkou, na které je uříznutá půlka s nevěstou? Opravdu si myslí, že to nikdo nepozná? Přičemž zarytě tvrdí, že není ženatý… Profilová fotka s obličejem George Clooneyho a borec, který tvrdí, že je to opravdu on? Proč ne! Či gay, který hledá ženu pro svého bratra? Ano, i takové extrémy můžete na online seznamce potkat!

Ale nebojte se, vše není jen o extrémech, mezi nimi se dá najít i Mr. Big.

Eva, 30 let

Já jsem se také nechala pohltit tímto fenoménem a stáhla si aplikaci s online seznamkou. Po první schůzce, která se mi tedy moc líbila, ale dotyčný se již bohužel neozval, jsem alespoň věděla, že to „prostě funguje“ a tak jsem se nebála domlouvat si další rande. No, pravdou je, že se mi to celkem vymklo z rukou a následovaly asi další 4 schůzky za měsíc. Na aplikace jsem byla prakticky závislá. Ale ten čtvrtý už mi naštěstí zůstal. Rodrigo je cizinec, který žije a pracuje v Praze. Byla jsem moc ráda, že jsem se mohla zdokonalit v angličtině a postupně se z našich konverzací vyvinula láska, která trvá již dva roky. Je tomu měsíc, co mi dokonce navlékl prsten. Takže já jsem ta nejšťastnější nevěsta a děkuji online seznamce, že mi Rodriga „snesla z nebes“. A samozřejmě, že má závislost je ta tam a už se věnuji jen tomu nejlepšímu.

Nenechte se odradit případnými neúspěchy na seznamce, jak vidíte, narazit opravdu můžete na kohokoli! Tak vytáhněte flintu z žita a vydejte se vstříc svému vyvolenému!

 

Autor: Michaela R.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí
ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí
CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 13 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 13 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 13 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 13 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí
Rozvod za 12 let 4 fotografie

Rozvod za 12 let

Tento příběh je z doby, kdy jsem ještě nebyl advokátem, a který jsem zdědil. Na začátku byla docela banální věc, že se klientka chtěla rozvést. Předpokladem r..

doba čtení: 4 minuty
SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí
Justiční logika 4 fotografie

Justiční logika

Již osm let řeším zapeklitý případ. Jde o jednu obchodní společnost, kde se část společníků rozhodla, že vymění vedení a nasměruje společnost novým směrem. Sm..

doba čtení: 5 minut
CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 14 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 13 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 10 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 13 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 16 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.