Syn Pavla Habery a Daniely Peštové roste jako z vody. Komu se více podobá?

Zpěvák Pavol Habera a modelka Daniela Peštová už roky patří k nejkrásnějším a zároveň nejstabilnějším párům našeho showbusinessu. Kromě toho, že se oba stále věnují svým profesím, jsou i milujícími rodiči. Své děti sice na veřejnosti příliš často neukazují, ale občas udělají výjimku. Před několika málo dny se tak stalo u příležitosti čtrnáctých narozenin jejich syna.

Rodinné štěstí

Slavný pár se seznámil v roce 2000 na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Není se proto čemu divit, že od té doby pro ně má tato společenská událost velmi speciální význam. Každý rok patří k jeho pravidelným návštěvníkům. Po dvou letech vztahu se dvojici narodila dcera Ella a v roce 2099 přibyl do rodiny syn Paul Henry.

Kromě toho mají oba dva ještě jednoho potomka ze svých předchozích manželství. Pavel má dospělou dceru Zuzanu a Daniela syna Yannicka Fausta, který žije v Itálii. Jeho otcem je italský podnikatel Tommaso Buti.

Kariéra není všechno

Zatímco tatínek zveřejnil na svém instagramovém profilu pouze jednu fotografii, která zachycuje malého synka, jak nahlíží přes dřevěný plot, maminka si dala práci s vytvořením dojemného videa, které obsahuje řadu fotografií z jejich rodinného života. Ze všech snímků čiší čirá radost a láska. Koláž obsahuje i nedávnou fotku s oběma rodiči, můžete tak posoudit, komu je Paul Henry více podobný.

Slavnému páru se podařilo najít obdivuhodnou rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. Pavol je již několik let přísným porotcem v soutěži Česko Slovenská Superstar, ale kromě toho se samozřejmě dále aktivně věnuje hudbě. Nyní se s kapelou Team připravuje na ohlášené velké turné, které by se mělo uskutečnit příští rok. Daniela se stále pohybuje ve světě módy a kosmetiky. Uvidíme, zda se Paul Henry jednou vydá v jejich stopách, zatím patří mezi jeho záliby především sport.

Zdroj: Instagram/daniela_pestova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu