Švýcarská metoda, která odstraňuje i ty nejhlubší vrásky

Po 30. roce života se viditelnost vrásek začne zvýrazňovat. Ať už se jedná o mimické vrásky nebo hluboké vrásky, víc se už obávat nemusíte! Existují mírnější řešení než operace nebo botoxové injekce.

Botulotoxin, také známý jako botox je odvozená látka, která má lokální účinek při vpichu do svalů. Dočasně blokuje přenos nervových impulzů z obličejových nervů do svalů v oblasti, kde byla injekce aplikovaná.

Pro mnoho žen může být botoxová injekce děsivá, ale nyní si můžete užívat hladkou pokožku bez hlubokých vrásek už za 14 dní! Dobrou zprávou je, že to jde i bez injekce! 

Botox Power sérum je Švýcarskem vyvinutý produkt, který mikroemulzi vyhladí hluboké mimické vrásky, a to za pouhé dva týdny! Žádné injekce, žádný chirurg, žádné vedlejší účinky!

Jak vlastně Botox Power sérum funguje?

Sérum obsahuje přírodní, ale vysoce účinné přísady – každá z přísad má svou vlastní klíčovou roli, co se týče prevence vrásek a obnovy pleti:

• Koenzym Q10

Koenzym Q10 použitý v tomto produktu pečujícím o pleť pomáhá zbavit se vrásek, regeneruje pokožku a zlepšuje schopnost zachovat mladistvou texturu pleti.

• Kolagen

Kolagen působí jako stimulant. Stimuluje obnovu buněk, napjatost a pružnost pokožky. Pomáhá zbavit se vrásek a vytváří na pokožce ochrannou vrstvu.

• Kyselina hyaluronová
Sérum s kyselinou hyaluronovou hydratuje a dodává pokožce objem, což přispívá ke krásné a mladší pleti.

• Olej z hroznových jader
Olej z hroznových jader se používá k šetrnému posílení buněk, regeneraci pokožky a vytvoření neviditelné bariéry na pokožce. To pomáhá udržovat pokožku hydratovanou a zabraňuje předčasnému stárnutí kůže.

• Elastin
Elastin dodává pokožce strukturu. Má silný proti-vráskový účinek, který je nezbytný pro odstranění jemných linek a vrásek. Zabezpečuje ochranu pleti před ztrátou pevnosti.

• Včelí vosk
Včelí vosk hydratuje a zklidňuje pokožku. Rovněž urychluje regeneraci pokožky a redukuje známky stárnutí.

Botox Power sérum uvolňuje obličejové svaly a „zatlačuje“ vrásky dovnitř. Výraz obličeje přitom zůstává uvolněný, díky čemu obličej vypadá přirozeně, což je v případě injekcí vyloučeno.

Jak používat Botox Power sérum pro dosáhnuti nejlepších výsledků?

  1. Vyčistěte pleť a odstraňte make-up (ujistěte se, že po make-upu nezůstaly žádné stopy)
  2. Naneste malé množství Botox Power séra na obličej
  3. Vmasírujte krouživými pohyby až do úplného vstřebání
  4. Sérum používejte ráno a večer po dobu minimálně 14 dnů
  5. Užijte si mladší a hladší pleť

Co si o Botox Power séru myslí jeho uživatelé?

„Moje pleť je opět vypnutá a svěží“ — Tereza, 58 let

„Už po prvním použití tohoto séra byla moje pleť znatelně hladší, více hydratovaná. Vždy jsem používala kvalitní produkty pro péči o pleť, ale toto sérum dokáže zázraky.“
Vrásky zmizely, jakoby kouzlem!“  — Jakub, 45 let 
„Botox Power sérum používám už několik let. Každý, kdo zná můj věk je překvapen, protože nemám téměř žádné vrásky. Je to moje nejlepší tajemství proti vráskám.“
Už nikdy nepůjdu na injekce!“ — Kristýna, 42 let 
Po měsíčním užívání Botox Power séra si mysleli, že moje dcéra je moje sestra. Jen bych ráda zmínila, že věkový rozdíl mezi námi je 20 let! Moje pleť po ošetření sérem: napnutá, sametová a všechny vrásky jsou pryč, stejně jak kolem rtů, tak i pod očima! Před pár lety jsem podstoupila botoxový zákrok v horní části obličeje, ale bohužel bylo poznat, že můj obličej není přirozený, jelikož mé tvarové svalstvo bylo ochrnuté.  Nicméně s tímhle produktem jsem na 100% spokojená a díky tomu už nikdy nepodstoupim botoxové injekce!

Využijte slevu SWISS+POWER

S příchodem na český trh si společnost připravila speciální nabídku, kdy si můžete objednat Botox Power sérum s 50% slevou!

Nabídka je časově omezena, klikněte níže a zjistěte, zda stále platí!

Zkontrolujte, zda je botox power sérum ještě dostupné >>

Autor: redakce SpokojeneZeny.cz
zavřít reklamu