Suzanne Somers: Sexy máma Carol je dnes královnou plastik i ženou se svéráznými názory

V devadesátých letech byla hvězdou seriálu Krok za krokem a zářila jako sexy kadeřnice a máma od sedmi dětí Carol. Dnes je Suzanne Somers sedmdesátnice, která se snaží zastavit zub času všemi možnými prostředky. Prodělané plastiky jsou na ní hodně znát, to však není jediné, čím přitahuje pozornost.

Začínala jako modelka

Jako malá holčička to neměla úplně lehké, její otec byl alkoholik a ona sama měla problémy ve škole, protože je dyslektik. Věděla, že pokud se chce něčím uživit, bude se muset vydat na uměleckou dráhu. Začínala jako modelka a v sedmdesátých letech fotila pro časopis Playboy. Pak se dostala k herectví, u něhož zůstala.

Nejvíce si ji pamatujeme právě jako Carol Lambert z velmi úspěšného sitcomu Krok za krokem, který se natáčel v letech 1991 – 1998. Na svou slávu ale později nedokázala navázat. Začala tak psát knížky a věnovat se osvětě, i když za své názory byla často kritizována.

Zákeřná rakovina

Herečka onemocněla v roce 2000 rakovinou a odmítla chemoterapie. Léčila se pomocí homeopatie a podstoupila ozařování. Z nemoci se úspěšně vyléčila a začala veřejně sdělovat své názory na léčbu rakoviny. Přiznala, že dnes by už nepodstoupila ani ozařování a využila by pouze alternativní způsoby léčby, o tom dokonce napsala knihu. Za své názory na klasickou léčbu rakoviny ale byla veřejností opět kritizována.

Čtěte také: Alan Alda: Idol žen ze seriálu M.A.S.H. bere stáří s nadhledem.

Sex i po sedmdesátce

Se svým mužem se Suzanne potkala v sedmdesátých letech a jsou spolu dodnes. Na veřejnosti cukrují jako hrdličky a herečka se netají ani tím, jak jim to i v pokročilém věku a po letech manželství klape v posteli. Během pandemie koronaviru dokonce svěřila veřejnosti několik tipů, jak karanténu přežít za pomocí sexu. Oni to tak s partnerem dělali.

Na jejím vzhledu se podepsaly plastiky, ale ona sama to nikdy nepopírala – což by ani nemohla. Na svůj věk je i přesto stále vitální a ve čtyřiasedmdesáti letech stále nestárne.

Zdroj: imdb, pagesix.com

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu