Stýská se vám po legendární Partičce? Michal Suchánek teď ukázal dosud nezveřejněné video!

Kdo by neznal Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmelu a Ondřeje Sokola a jejich televizní pořad Partička. Kromě čtyř herců byli ale její nedílnou součástí také hudebník Marián Čurko a moderátor Daniel Dangl. Oblíbená show byla založena především na skvělých improvizačních schopnostech herců. Kromě televizního pořadu skupina úspěšně vystupovala rovněž v divadlech a kulturních sálech po celé republice.

Popularita i díky sociálním sítím

Ne mnoho lidí ví, že k popularitě Partičky velkou měrou přispěly sociální sítě, zejména Facebook. Pro přilákání co největšího množství diváků totiž Michal Suchánek začal na facebookový profil vkládat nejrůznější vtipná videa skupiny, která nesouvisela s oficiálním natáčením. Kromě těchto videí nové fanoušky přilákal i nevšední slib Richarda Genzera. Ten se totiž nechal slyšet, že když stránka Partičky dosáhne sto tisíc fanoušků, zatančí u tyče v tangách. Což také začátkem listopadu roku 2011 splnil. Od té doby se pak Partička stala na nějakou dobu velkým fenoménem.

Humor, který nestárne

Michal Suchánek teď na svém instagramovém profilu zveřejnil jedno z tehdejších videí, které pravděpodobně zůstalo zapomenuté v nějakém šuplíku. A to by byla škoda. Jedná se totiž o skvělou ukázku typického humoru Partičky. Celá šestičlenná skupina oblečená jen do spodního prádla přechází po jednom pražském přechodu pro chodce. A co víc, přechází za zvuků legendární písničky YMCA od Village People. Ta je mnohými považovaná za jakousi neoficiální hymnu všech homosexuálně orientovaných jedinců. U videa se hned strhla lavina pozitivních komentářů fanoušků Partičky. Někteří z nich ve svých komentářích vtipně upozorňovali například na to, že po zveřejnění tohoto videa mohou Beatles svoji legendární fotku z přechodu Abbey Road v Londýně zmačkat a vyhodit.

Zdroj: Instagram/suchanek.michal

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu