Štěpánka (36): V posteli jsem zažila snad to nejhorší, co se může ženě stát. Reakce partnera mě překvapila i dojala

Jsou věci, které žena nikdy nechce během sexu zažít, mně se moje noční můra stala poměrně nedávno. Zrovna jsem začala chodit se svým kolegou, který mě uháněl docela dlouho, jenže já jsem byla vdaná. Po rozvodu jsem se odhodlala s ním vyrazit na rande a začala jsem mít pocit, že jsem připravená na nový život i vztah.

Do postele s ním jsem se těšila

Zpočátku jsem se snažila být opatrná, a hlavně jsem se nechtěla do ničeho hnát příliš po hlavě, takže jsem ho trápila pět týdnů, než jsem se odhodlala s ním vyspat. Hrozně jsem se ale těšila, můj bývalý muž mě podváděl, kudy chodil a nebyl na mě zrovna hodný. Dlouho jsem tak nezažila opravdovou romantiku a skvělý sex se vším všudy. Asi si to dokážete samy představit. Všechno proběhlo nad moje očekávání, ani nervozita nebyla cítit, i když to bylo asi tou vypitou sedmičkou vína.

Ruka v rukávě

Netrvalo to dlouho a náš vztah jsme přestali tajit, ruka byla v rukávě a Milan se ke mně pomalu začal stěhovat. Byla jsem jako malá zamilovaná holka, co si lítá na obláčku. Dokonce i můj syn si s Milanem sednul, což pro mě, jako pro matku, bylo asi nejdůležitější.

Stopa na prostěradle

Po letech jsem si zase užívala milování plnými doušky, s manželem jsme toho ani moc nezkoušeli, to s Milanem jsme docela experimentovali. Jednou jsme takhle řádili a mně se přihodilo něco, co nemůžu dodnes překousnout. Tak moc jsem se styděla. Po milování, když partner ještě neměl dost a začal mě líbat směrem dolů, se najednou zarazil a zeptal se mě, zda jsem v pořádku. Nevěděla jsem, proč bych neměla být, pak jsem to pochopila. Když se Milan přiblížil k mému rozkroku, zjistil, že krvácím. Celé prostěradlo bylo špinavé – a že té krve bylo opravdu hodně.

Přišlo to dřív, Milan ale překvapil

Úplně ve mně hrklo, tohle se mi nikdy nestalo a přišlo mi to hrozně odpudivé. Mně se nic nestalo, dostala jsem menstruaci prostě o dva dny dříve, než jsem měla. Začala jsem koktat, celá rudá (a to doslova) jsem utekla do koupelny. Milan za mnou přišel, i s tím prostěradlem, začal to uklízet a pak mě objal. Ani nevím proč, začala jsem brečet a opravdu jsem to těžce nesla, myslela jsem, že mu teď budu odporná. Milan mě ale překvapil, uklidnil mě a pohladil na tváři i na duši. To bývalý muž by mi určitě začal nadávat, že si to neumím spočítat a rozhodně by nebyl tak chápavý.

I přesto, že to dobře dopadlo, si stále myslím, že tohle je nejhorší, co se může ženské v posteli stát. Ne každý snese krev a sex.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu