Sotva se její stav vylepšil, už myslí na sport! Zpěvačka Monika Absolonová si do nového roku dává nevšedně všední předsevzetí.

Není to dlouho, co zpěvačka a oblíbená moderátorka, kupříkladu ze známé vědomostní soutěže Taxík, Monika Absolonová oznámila, že prodělala Covid. Dnes už její stav vypadá velmi dobře a sama Monika zase intenzívně plánuje, co a jak do nového roku. A protože nezahálí, rozhodla se zauvažovat i o „nevšedně všedním“ předsevzetí, které důvěrně znají jak muži, tak ženy.

Skrze humornou citaci na instagramovém účtu svým sledujícím nedávno oznámila, že v posledních dnech zvažuje, zařadit do svého života více sportu, konkrétně běhání. A záhy podrobně vylíčila, proč si toto předsevzetí dala tolikrát již v minulosti, a hlavně, proč jej nikdy zcela beze zbytku nenaplnila. „Znáte to? Já vždycky začnu s elánem, chutí, předsevzetím, že tentokrát to dlouhodobě vydržím…“ Poznamenala a doplnila: „Pak se stane, že z objektivních důvodů jednou / dvakrát musím vynechat a je to v háji… Pak se nedokopu…“ Dodala.

Nicméně naději, že by zrovna v roce 2022 mohlo být vše jinak, opatrně potvrdila. „Tentokrat jsem si řekla, že začnu a budu běhat tak 2x týdně pravidelně. Vždycky, když odvedu kluky do školky…“ Vypočítala zpěvačka. Neopomněla však popřemýšlet i o svém aktuálním zdravotním stavu, který je po Covidu samozřejmě nutné brát v potaz. „Jen nevím, kdy. Až se zotavím z Covidu úplně…“ Doplnila Monika rozumně, v humorně laděném závěru svého příspěvku. Držme tedy sympatické zpěvačce palce, aby jí tentokrát zdraví i běhání vydrželo, a to co nejdéle.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYr3ObcKQt2/

Autor: Michaela Sykorová
zavřít reklamu