Smůla se lepí na paty i slavným. Komu se právě nedaří?

Osud si zahrává nejen s námi, ale i se známými a slavnými. Kdo v poslední době nemá moc štěstí?

Opouští Báru Štěpánovou manžel?

Bára letos oslaví šedesátiny, ale asi to pro ni nebude zrovna příznivý rok. Člen natáčecího štábu Ordinace se nechal slyšet, že role Báry Štěpánové spěje ke konci. A k tomu všemu od ní prý chce odejít manžel Miroslav Barabáš (57). Manžel nemá jinou partnerku, ale z Báry se stala zatrpklá žena, která řeší jen složenky. Někdejší dluhy ji poznamenaly tak moc, že budou stát za rozpadem i jejího druhého manželství.

Obrovská žárlivost Martina Dejdara

Martin Dejdar (54) na svou manželku, i po tolika společně strávených letech, stále neskutečně žárlí. Přiznal, že svou ženu Danielu (48) nikdy pro jistotu nespouští z dohledu. Kdykoli někam jde, jde s ní. Jde asi o patologickou žárlivost, která se léčí psychoterapií. Možná by o ní měl začít uvažovat i Martin, mnohokrát na veřejnosti ztropil scénu a asi soužití s ním nebude snadné.

Smůla v lásce pro Heidi Janků

V poslední době se Heidi Janků (56) vůbec nedaří. Údajně za to může její nešťastná láska a velké bolesti. Heidi se po smrti svého osudového muže Ivo Pavlíka se znovu zamilovala. Prý je to úplně banální příběh, kdy se její nový milenec chtěl trochu přiživit na její slávě. Ona k němu, bohužel, cítila něco víc! K tomu se přidal velmi bolestivý zánět šlach, a tak Heidi musí jen doufat, že přes léto se ze všeho dostane a od září bude zase fungovat s elánem.

Rozchod Ivany Chýlkové a Jana Krause v tajnosti kvůli milence?

Herečka Ivana Chýlková (55) poslouchá samá varování a spekulace, že její manžel Jan Kraus (65) ji podvádí s mladší ženou. A prý to není žádná záležitost na jednu noc, ale dlouhodobý milostný románek. Kamarádky Ivany prý jejího manžela viděly v centru Prahy po boku jakési mladé blondýnky. Kdyby se to stalo jednou, úspěšný moderátor to nějak šarmantně vysvětlí, ale když se to stalo vícekrát?

Problémy s výchovou pro Táňu Vilhelmovou Dykovou

Herečka Táňa Dyková (40) prý poslední dobou svého manžela vůbec nepoznává. Mají problémy s nejstarším synem Františkem (14), který přechází do puberty se všemi jejími projevy. Nevlastní tatínek Vojta Dyk (33) nemá čas na to, aby chlapce podpořil. Táňa rozhodně chce pro své děti to nejlepší, ale jak rostou, začíná si uvědomovat, že se jim kvůli pracovním povinnostem příliš nevěnují.

Podezřelé chování Michala Davida

Skladatel a zpěvák (59) stárne se šarmem. Poslední dobou se však údajně chová velice podezřele. Vždy se chlubil svou láskou ke své ženě Marcele (58), ale poslední dobou to nedělá. V práci zůstává déle, než je potřeba a mnohdy se ukáže, že to ani nebylo potřeba. Manželka mu prý stále věří, i když ví, jak se muži často chovají. O Michalově nevěře se spekuluje, po boku jiné ženy byl dokonce spatřen! Prý jde o nějakou výrazně mladší blondýnku. Že by Michal potřeboval zvednou sebevědomí? Nebo jde o začínající zpěvačku, která od umělce potřebuje podporu?

Dcera Jitky Asterové děti nechce

Asi se nikdy nestane babičkou, a to ji velice mrzí. Dcera herečky Jitky Asterové (59) Anna (24) prý žádné děti nechce. Jitka se vždy na svá vnoučátka těšila… Stále doufá, že Anna „přijde k rozumu“, ale její známí a přátelé si myslí, že si za to může Jitka sama. Prý se o dceru, když byla ještě malinká, moc nestarala a veškerý čas věnovala budování kariéry. Anna nechce mít děti proto, aby se k nim nakonec nechovala tak, jako matka k ní.

Většinou jsou problémy kvůli lásce a vztahům, to je stejné všude. Tak jim přejme, ať těžké období překonají!

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT