Slunce, moře a pláž aneb nový dům Terezy Kerndlové ve Španělsku

Zpěvačka Tereza Kerndlová se v českém showbusinessu pohybuje již od dětství. I když pro mnohé stále zůstává mladou dívkou ze skupiny Black Milk, kterou na počátku tisíciletí tvořila s dalšími dvěma dcerami slavných otců, Helenou Zeťovou a Terezou Černochovou. Tereza pokračuje nejen ve své úspěšné hudební kariéře, ale kromě toho si v poslední době stihla najít i nový domov.

Oblíbená destinace turistů z celého světa

Na svém instagramovém profilu se zpěvačka se svými příznivci pravidelně dělí o zážitky ze svého pracovního i osobního života. V jednom z posledních příspěvků se tak pochlubila svým novým domem, který si s manželem koupili ve španělském letovisku Estepona na slavném Costa del Sol. K moři měla ostatně zpěvačka vždy blízko, svou roli v tom sehrálo jistě i dětství, které strávila se svými rodiči na zaoceánské lodi.

Splněný sen

Tereza v komentáři k fotografii uvedla, že novým domem si s manželem splnili jeden ze svých životních snů. Hledáním toho nejkrásnějšího domu hned u pláže strávili prý celých osm let. Jak ale můžete vidět nejen na fotce, ale rovněž v Instastories, stálo to za to. Tereza si tak právem klade otázku, zde se nový dům stane jejich druhým či spíš prvním domovem. Hodlá se snad Českou republiky vyměnit za slunné Španělsko?

Kdy přiletí čáp?

Tereza je vdanou paní už více než sedm let. V roce 2013 si na tajné svatbě v Las Vegas vzala svého dlouholetého přítele René Mayera, se kterým se seznámila když jí bylo sedmnáct. Druhou, rodinnou svatbu měli pak o dva týdny později v Čechách na statku Terezina otce zpěváka Ladislava Kerndla. Už řadu let tak krásná zpěvačka čelí otázkám ohledně miminka. Tereza ale na všechny podobné otázky již řadu let stejně, miminko zatím není tak zvaně na pořadu dne. Život pouze ve dvou jim s manželem vyhovuje. Mimochodem René má ze svého prvního manželství již dospělého syna Patrika. Nicméně v novém domě je spousta místa pro všechny…

Zdroj: Instagram/terezakerndlova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu