Sisa Sklovská odhaleným snímkem spustila bouřlivou diskusi!

Sisa Sklovská vždy patřila mezi nejkrásněji slovenské zpěvačky. Své štíhlé tělo se nebojí ukázat ani dnes. Na svém instagramovém profilu totiž zveřejnila velmi odvážný snímek, na kterém leží u bazénu pouze ve spodním dílu plavek. Není se proto čemu divit, že se u snímku s nevinným komentářem „Konečne slnko“ strhla velká diskuse.

Odhalení pro první sluneční paprsky

Na fotce Sisa odpočívá u rodinného bazénu, pravděpodobně u své bratislavské vily, a na sobě má pouze spodní díl plavek, ňadra si decentně zakrývá jednou rukou. Autorem snímku je zřejmě zpěvaččin manžel podnikatel Juraj Lelkes, se kterým letos v lednu oslavila desetileté výročí sňatku. Jak je ze snímku parné, Sisa je důkazem, že věk je jen číslo.

Zpěvačka sice v říjnu loňského roku oslavila již padesáté páté narozeniny, ale za její postavu by se nemusely stydět ani ženy o mnoho let mladší. Sisu tak za její sexy snímek nemálo jejích fanoušků pochválilo. Na druhou stranu se ale našli i tací, kteří začali na zpěvaččině těle ihned hledat sebemenší chyby a v komentářích ji následně nevybíravě kritizovali. Ne náhodou kritika zaznívala především ze strany žen…

Nepříjemné zdravotní potíže

Odpočinkem a opalováním u bazénu si Sisa nejen užívala prvních slunečných dnů po dlouhé době, ale jistě do určité míry nabírala i energii po náročné operaci ruky, které se před dvěma týdny podrobila. Zpěvačka totiž trpí tak zvanou Dupuytrenovou kontrakturou dlaní. Jedná se o specifické onemocnění ruky, pro které je charakteristická tvorba rozmanitých uzlů a pruhů v dlani a na prstech. To následně způsobuje pozvolné zavírání dlaní, které se samozřejmě negativně projevuje na funkčnosti ruky. Zpěvačka nyní podstoupila zákrok na levé ruce,  až ruku dostatečně zrehabilituje, má v blízké budoucnosti v plánu i operaci ruky pravé. Příčiny vzniku tohoto onemocnění zatím nejsou známé.

Zdroj: Instagram/sisasklovskaofficial

Autor: Martina Šťastná
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu