Šestiletý syn Michaelu Ochotskou pravděpodobně co nevidět přeroste!

Před lety její kariéru odstartoval úspěšný seriál Pojišťovna štěstí, poté následovalo moderování hlavních zpráv televize Nova. Po narození syna Andrease a ne zcela jednoduchém rozvodu s tenistou Lukášem Rosolem z očí veřejnosti zmizela. Co dnes dělá a jak žije Michaela Ochotská?

Kam až poroste?

Byly doby, kdy herečka a moderátorka Michaela Ochotská plnila stránky bulvárních novin pravidelně. Většinou bohužel ne ve zcela dobrém slova smyslu. Hodně se psalo především o jejím rozvodu a také o údajných problémech s anorexií. Zdá se ale, že tato nepříjemná životní etapa již pominula a Michaela je opět šťastná a vyrovnaná. Kromě občasného moderování se živí zejména prostřednictvím sociálních sítí. V minulosti ale vystudovala na univerzitě obor diplomacie. Na svém instagramovém profilu velmi často zveřejňuje i snímky se svým synem Andreasem. Z posledních příspěvků se zdá, že teprve šestiletý syn svou maminku možná zanedlouho přeroste. Nutno dodat, že vysoký má být Andreas po kom, jeho tatínek měří téměř dva metry. Zda po něm podědil i tenisový talent se teprve uvidí.

Komplikované dětství

Michaela několikrát prozradila, že syn je jejím největším životním štěstím a i z toho důvodu se mu snaží co nejvíce věnovat a tráví s ním veškerý svůj čas. Je dost možné, že se mu tak snaží vynahradit i to, že se s jeho otcem tenistou Lukášem Rosolem od sebe odloučili, když Andreasovi nebyly ještě ani dva roky. Navíc kvůli tenisovým turnajům i sporům rodičů malý Andreas s otcem netrávil příliš mnoho času. Před Michaelou, kterou si vzal v létě roku 2015 na farmě Čapí hnízdo, byla manželkou Lukáše Rosola atletka Denisa Ščerbová. Před třemi lety si poté vzal svou současnou ženu, bývalou tenistku Petru Kubinovou. Největším tenisovým úspěchem Lukáše Rosola je zisk Davisova poháru, který v letech 2012 a 2013 vyhrál společně s Tomášem Berdychem a Radkem Štěpánkem.

Zdroj: Instagram/michaelaochotska

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu