Sestavit dětskou postýlku není jen tak, své o tom ví i Leoš Mareš

Již za necelé dva měsíce očekává Leoš Mareš se svou manželkou Monikou narození prvního společného potomka. Není se proto čemu divit, že v posledních dnech se pustili do nejrůznějších příprav, včetně sestavení postýlky pro miminko. Ukázalo se ale, že sestavit postýlku nemusí být zdaleka tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. A to ani pro Leoše, který by ji svým způsobem měl sestavovat již potřetí. Z prvního manželství má totiž Leoš syny Jakuba a Matěje.

Vypadá to jednoduše, ale…

Moderátor na svém instagramovém profilu zveřejnil video, které zrychleným způsobem zachycuje jeho snahu. Kdyby bylo video v reálném čase, trvalo by dvě hodiny a padesát minut. To byl totiž nakonec čas, který Leoš,  s pomocí Moniky i manuálu, k sestavení potřeboval. Video zachycuje sestavení postýlky od přinesení krabic s jednotlivými částmi, přes rozbalení, přípravu potřebných pracovních nástrojů a postupné sestavování, občas přerušené studiem papírového návodu či hledáním užitečných informací pomocí telefonu, až po výslednou radost, když krásná bílá postýlka konečně stála v ložnici.

Podpora fanoušků

Manželé zatím neprozradili, zda se jim narodí syn, nebo dcera. Bílá barva se jim tak nejen hodí ke stylu ložnice, ale zároveň je neutrální. Fanoušci následně v komentářích Leoše podporovali s tím, že se cení snaha, řada z nich též popisovala i své vlastní zkušenosti se stavbou postýlky, které byly v mnohém podobné. Někteří dokonce přirovnávali stavbu postýlky svou složitostí k maturitě. Kromě toho se objevily i vtipné komentáře, že vzhledem k času by možná bylo dobře začít co nejdříve i s případným dalším nábytkem, nebo že při připevňování roštu pro budoucí matraci, Leoš pod postýlkou ležel stejně jako mechanici pod autem. Další dodávali, že v tom musí vidět i výhody, například díky tomu nemusel jít do posilovny, protože vzhledem k množství nejrůznějších pohybů, měla stavba postýlky stejný účinek.

Zdroj: Instagram/leosmares

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu