Sedmička bohužel pro Moniku Absolonovou šťastným číslem nebyla. Po sedmi letech se rozešla se svým partnerem!

První máj je společně se svatým Valentýnem považovaný za svátek lásky a zamilovaných. Jistě se vám v této souvislosti vybaví především oblíbený polibek pod rozkvetlou třešní. Každoročně se nejrůznější fotky zachycující právě tuto tradici objevují i na instagramových profilech slavných. Pod rozkvetlým stromem dostala letos polibek i zpěvačka Monika Absolonová, nebylo to ale od jejího partnera bývalého hokejisty Tomáše Horny, ale od jejích dvou synů. K jinak roztomilé fotce ale Monika přidala šokující komentář.

Pro naše syny tu vždy budeme oba

V komentáři se totiž zpěvačka svým fanouškům svěřila se smutnou a pro všechny velmi překvapivou zprávou. Po sedmi letech se se svým partnerem a otcem jejích dvou synů rozešla. Přitom ještě nedávno se alespoň podle rozmanitých příspěvků zpěvačky zdálo být v jejich vztahu vše v pořádku. Jak to ale bylo ve skutečnosti, vědí jen oni sami. Zpěvačka v komentáři rovněž uvedla, že se k rozchodu nechce nikterak podrobně veřejně vyjadřovat. Pouze osvětlila, že jak tomu v životě většinou bývá, důvodů k tomu, proč se nakonec rozhodli vztah ukončit, bylo více. Teď jsou pro Moniku nejdůležitější jejich malí synové Tadeáš a Matouš, pro které oba dva vždy zůstanou milujícími rodiči.

Monika a Tomáš – pohádka skončila

Monika se s hokejistou Tomášem Hornou seznámila v roce 2014 při jedné oslavě v pražském baru Kozička. I když Tomáš byl tehdy ještě ženatý, setkání bylo natolik osudové, že již za několik málo týdnů tvořili pár. Brzy spolu začali žít a o rok později se již společně radovali z narození prvního syna Tadeáše. V roce 2016 se šťastná dvojice dokonce zasnoubila. Ke svatbě sice do roka a do dne, a ani později, nedošlo, ale v listopadu 2018 přišel na svět druhý syn Matouš. Vše se zdálo v naprostém pořádku, tedy až do této soboty. Monice po šokujícím rozchodu samozřejmě hned vyjádřili podporu nejen její fanoušci, ale také řada známých a kamarádek z řad celebrit.

Zdroj: Instagram/ monika_absolonova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu