Sabina (42): Přítel mé dcery mi nedal spát, nakonec jsem ho svedla a mám s ním poměr

Když mi má dvacetiletá dcera přišla představit přítele, spadla mi pusa. Tak hezkého a charismatického muže jsem už dlouho nepotkala. Pavel mně učaroval hned na první pohled, a i když jsem to své dceři moc přála, nemohla jsem si pomoct a na Pavla jsem neustále myslela.

Ve dne, v noci – až mě to samotnou děsilo. Když se pak naskytla příležitost, svedla jsem ho a udržuji s ním poměr už více než dva měsíce. Dcera se to ale nesmí nikdy dozvědět.

Mami, tohle je Pavel

Dcera žije už rok mimo domov a je na mě zcela nezávislá. Má práci a pronajatý byt, jen přítele žádného dlouho neměla. Vlastně ona nikdy moc kluky nelovila a od jejich patnácti jsem po jejím boku viděla jen jednoho. Tím druhým byl Pavel, kterého mi přijela představit jako svou vážnou známost. Moc jsem to své holčičce přála, ovšem jen do doby, než jsem ho uviděla na vlastní oči. Je tak krásný a urostlý, má teprve třiadvacet let, ale charisma z něj čiší už na míle daleko. To mě nenechalo chladnou.

Toho pocitu jsem se nemohla zbavit

I když jsem si v hlavě okamžitě zakázala jakékoliv myšlenky na něj, nemohla jsem si pomoct. Měla jsem navíc pocit, že i já se mu líbím. Jako zralá žena, která se hodně udržuje, jsem ho prostě také přitahovala. V noci se mi o něm zdálo a úplně mě to zaslepilo, možná i proto, že to pro mě bylo to zakázané ovoce. Při první příležitosti jsem ale zapomněla na všechny zásady a Pavla se pokusila svést, on se dal ale velmi lehce. To jsem ani nečekala.

Nepřehlédněte: Brigita (29): Dcera našla můj vibrátor a donesla ho ukázat spolužákům do školy. Učitelka mi to dala sežrat.

Nejlepší sex, kterého se nechci vzdát, i když mě to ničí

Už přes dva měsíce spolu udržujeme poměr. Když je dcera v práci a on má volno, přijede za mnou a vždycky spolu strávíme moc hezké chvíle. Takový sex jsem ještě nezažila, je to vzrušující, i když ode mě neskutečně odporné, nechci o to přijít. Nechci přijít o Pavla, i když vím, že se ženu do horoucích pekel. Čekám i na to, jak se k tomu všemu postaví on sám. Je to možná neskutečně zbabělé, ale já stále věřím, že on sám to nějak rozsekne.

Kvůli výčitkám svědomí už ale skoro nespím, pořád na to musím myslet. Že bych to ale ukončila? To ne!

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT