Sabina (31): Měli jsme návštěvu a dcera dělala pořádky v šuplících. Neuvěříte, co objevila a s čím si začala hrát

Ten den jsme doma měli hotový den otevřených dveří. Přijela sestra s přítelem na návštěvu, k tomu dorazila přítelova maminka a po obědě se k nám přidala ještě sousedka. Byl hezký den a my seděli na terase, naše pětiletá dcerka běhala po zahradě, ale když začalo pršet, začali jsme se pomalu schovávat všichni dovnitř. No a Barborka si tam hrála s hračkami, které nepatřily jí.

Kde je ta Bára?

Z ničeho nic se strhla průtrž mračen, a tak jsme zahnali dceru rychle do domu, my dospělí jsme mezitím stěhovali jídlo a pití dovnitř a chystali jsme návštěvě židle. Asi dvacet minut jsme nechali Báru bez dozoru, a pak se po ní začali shánět. Ona je hodná, vždycky si doma pěkně hraje a není potřeba u ní stát. Tentokrát si také hrála, jenže v šuplíku u nás v ložnici našla něco, co opravdu neměla.

Co to tu děláš?

Bára stavěla domeček z kostek, jenže potřebovala své malé hračky, které v něm měly bydlet. Ty si ale ráno nechala u nás v ložnici a vydala se pro ně. Zaujal ji pootevřený šuplík, kde mám já své spodní prádlo. Otevřela ho a zřejmě si chtěla něco půjčit, jenže vzadu pod mými punčochami našla něco mnohem zajímavějšího.  A že to tedy byl pořádný arsenál.

Tam totiž schovávám vibrátor, lubrikační gel a kondomy. Sytě růžový vibrátor dcerku zaujal, a to ostatní samozřejmě taky. Vzala si to k sobě do pokojíčku a začala si s tím hrát. Naneštěstí se ji vydala hledat tchýně společně se sousedkou. Když ji viděly, jak má v domečku posazený můj vibrátor a aplikuje na něj lubrikační gel s vůní jahody, málem je ranila mrtvice.

Sjela mě na dvě doby přede všemi

No, kdyby nebylo tchýně, asi se to mohlo ututlat, ta však na mě doběhla, nadala mi přede všemi, takže se i zbytek osazenstva musel jít podívat, s čím si naše Bára hraje. Už vím, že tyto věci patří do těch nejvyšších šuplíků, kam dcera nedosáhne, a před tchýní se stydím dodnes.

Za to sestra s přítelem z toho mají dokonalý zážitek a tuto historku moc rádi posílají dál.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu