S kým vyrazila Veronika Arichteva na dovolenou?

Před několika málo dny na sebe Veronika Arichteva přitáhla pozornost několika fotografiemi, které zveřejnila ze své dovolené. V hlavní roli bylo její břicho. Svým příspěvkem, na který pak navázala i její kamarádka Nikol Štíbrová, chtěla Veronika upozornit na nepřiměřený tlak, kterému jsou v dnešní době vystavovány maminky z hlediska jejich postavy. Někdy to totiž vypadá, že ihned po porodu musí mít každá žena bříško ploché a pevné jako skála.

Sesterská dovolená

Bylo to poprvé, co herečka vyrazila k moři poté, co se jí vloni v září narodil syn Luka. Veronika se již dříve přiznala, že vzhledem k tomu velmi zvažovala, zda k moři jet, či nikoli, ale nakonec jela a nelitovala. Na dovolenou vyrazila společně se svou sestrou Kateřinou a jejím potomkem. Právě sestře následně za společnou dovolenou prostřednictvím Instagramu originálně poděkovala. Kromě toho navíc prozradila, že naposledy byla se sestrou na dovolené před mnoha lety v Egyptě. Tehdy je doprovázela i jejich maminka. Vtipně též poznamenala, že tamější pobyt byl poměrně do velké míry ovlivněn pravidelným popíjením slivovice.

Příště i s maminkou

Je patné, že si obě sestry společnou dovolenou s dětmi užily, a líbila se jim prý dokonce víc než ta před lety. Mnohé o tom vypovídají i fotografie, které herečka na Instagramu zveřejnila. Zachycují spokojené maminky a děti u bazénu, u moře i v jejich apartmánu. Jediný, kdo jim na dovolené chyběl, byla maminka/babička, takže na tu příští dovolenou ji prý určitě vezmou s sebou taky. Se sestrou Kateřinou, která je o čtyři roky starší než Veronika, herečku pojí velmi blízký vztah. Ten v minulosti ještě posílila skutečnost, že sestra před několika lety bojovala s rakovinou. Naštěstí vše dobře dopadlo. O tom, že dovolená se sourozenci či rodiči má i v dospělosti spoustu výhod, se následně v komentářích rozepsaly i některé Veroničiny fanynky.

Zdroj: Instagram/veronikaarichtev

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu