S kým se Tereza Kerndlová setkala na Gibraltaru?

Poté, co zpěvačka Tereza Kerndlová konečně dokončila zařizování svého domu snů ve španělském letovisku Estepona na slavném Costa del Sol, má konečně i více času na svou rodinu. Jako první za Terezou a jejím manželem přijeli do nového domu na návštěvu její milovaní rodiče. Kromě toho zpěvačce v posledních dnech udělal radost i výlet na Gibraltar, jedno z nejjižnějších míst Evropy, které dodnes zůstává zámořským územím Velké Británie.

Nádherné výhledy do okolí…

Z výletu na toto zajímavé místo na jihu Pyrenejského poloostrova zpěvačka následně zveřejnila sérii fotografií. Toto malé území, které je z velké části tvořeno skálou, je zajímavé i tím, že tu žije jediná evropská kolonie opic, konkrétně se jedná o makaka nebo též magota bezocasého. Ze snímků, které Tereza na svém Instagramu zveřejnila, je patrné, že se jim tu velmi daří. Není se čemu divit, hýčkají je tu nejen turisté, pro které jsou jednou z atrakcí Gibraltaru, ale také místní obyvatelé. Váže se k nim totiž legenda, že dokud budou na Gibraltaru opice, zůstane území britským. Jak je z fotografií rovněž patrné, Tereza se navíc po roce opět vrátila od mikáda ke svým dlouhým vlasům, které k ní po léta patřily.

…a drzé opice

Tereza rovněž potvrdila vše, co se o zdejších opicích říká, tedy, že jsou neskutečně drzé a skutečně schopné během několika málo minut ukrást jídlo i ze zavřeného batohu. V jejím případě šlo konkrétně o oříšky. Zpěvačka se přiznala i k tomu, že bohužel neodolala pokušení opičky nepohladit, výsledkem bylo kousnutí do zápěstí. Společně s krásnými výhledy do okolí, ale opice udělaly z výletu jedinečný zážitek. V závěru komentáře tak Tereza dodala, že v budoucnu se sem chystá rozhodně vrátit. To, že se jedná o krásný zážitek, ostatně ve svých komentářích potvrzovali i mnozí fanoušci Terezy, kteří toto výjimečné místo také navštívili.

Zdroj: Instagram/terezakerndlova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu