S kým odletěla Vlaďka Erbová na jedno z nejromantičtějších míst na světě?

Poslední dobou se zdá, že pohádkové souostroví Malediv se pro mnohé české celebrity stalo místem, kam z rodného domova utíkají před mrazem, sněhem i pandemií koronaviru. Kromě toho z tohoto exotického prostředí nastávající maminky světu s oblibou oznamují také zprávy o svém těhotenství. Po Veronice Kopřivové, Evě Perkausové či Patricii Pagáčové se z ráje uprostřed Indického oceánu svým příznivcům ozvala i modelka Vlaďka Erbová.

Holčičí dovolená

Na svém instagramovém profilu Vlaďka zveřejnila sérii několika příspěvků, které dokumentují její dovolenou na jednom z ostrovů.  Zatímco její kolegyně trávily ve zdejším romantickém prostředí dovolenou po boku svých partnerů či manželů, Vlaďka se rozhodla odletět za teplem se svou nejlepší kamarádkou Kateřinou a dětmi Viktorkou a Markusem. Z fotek je vidět, že si všichni společný pobyt u moře náležitě užívají, a tak se není čemu divit, že si modelka v jednom z komentářů posteskla, že se jí domů příliš nechce.

Tetování ve jménu lásky

Jak odhalila jedna z fotek, modelka své tělo místním slunečním paprskům odhalila nejen v plavkách, ale také bez nich. Snímek z pláže tak zároveň odkryl i jedno z jejích tetování, které obvykle zůstává skryto. Jde o jméno její dcery Viktorie, které má modelka vytetované na levém rameni. Vlaďka ale samozřejmě obě dvě své děti miluje stejně. Pravé rameno tak zdobí tetování se jménem syna Marcuse, i když to na fotce vidět není.  

Je modelka single?

Vlaďka má za sebou poměrně velké množství vztahů s ne úplně šťastným koncem. Kromě dvou rozvodů, s hokejistou Zdeňkem Bahenským, který je otcem Viktorie, a fotbalistou Tomášem Řepkou, který je otcem Markuse, má modelka za sebou i další rozchody. Již nějaký čas se ale ve spojitosti s jejím jménem o žádném novém příteli nemluví. I podle fotek z dovolené to vypadá, že se Vlaďka zřejmě rozhodla na muže na chvíli zapomenout a dát přednost času strávenému s dětmi a kamarádkou.

Zdroj: Instagram/vladka_erbova_

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu