Roztomilá dcerka Markéty Konvičkové slaví první narozeniny! Maminka jí dodnes považuje za malý zázrak.

Markéta Konvičková se měla původně stát maminkou vloni v říjnu. Dcerce se ale na svět zachtělo o několik týdnů dříve, a tak před několika málo dny malá Amálka slavila své první narozeniny. Její maminka tak při této příležitosti na svém instagramovém profilu publikovala nový společný snímek, na kterém obě září štěstím.

Dcerka jako „odměna“

Fotografie, která zachycuje Markétu s Amálkou nad hlavou, byla pořízena v Třinci, kde již několik měsíců společně bydlí v novém domě. Je pravděpodobné, že první narozeniny Amálka slavila nejen s rodiči, ale i prarodiči, neboť dům se rozhodla Markéta postavit v Třinci právě z důvodu, že odtud sama pochází. V komentáři k příspěvku se zpěvačka vyznala, že stále ještě nemůže uvěřit tomu, že dcerku má. Amálku často bere za jakýsi malý zázrak. Před dvěma lety jí totiž během preventivní gynekologické prohlídky lékaři zjistili cystu na vaječníku. Z cysty se ale následně ukázal být nádor a zpěvačka musela ihned podstoupit operaci. I když operace proběhla bez komplikací, byli s partnerem René Kubošem překvapeni, jak brzy zpěvačka otěhotněla.

Pocta prababičce

Když se za několik měsíců dcerka narodila, rozhodli se ji pojmenovat Amálie. Důvod byl velmi osobní. Zpěvačku totiž operovali desátého července, kdy svátek slaví Libuše a Amálie. Libuše byla Markétina prababička, ke které měla vždy velmi blízko a v dětství s ní trávila mnoho času. To, že vše dobře dopadlo, považovala Markéta i tak trochu za pomoc prababičky z nebe. Když se vzbudila tehdy z narkózy, v duchu si slíbila, že pokud se jí někdy narodí dcera, pojmenuje jí Amálie.

Malá cestovatelka

Dnes se život Markéty točí především kolem její malé dcerky. Na snímcích, které zpěvačka pravidelně zveřejňuje, je patrné, jak moc je šťastná. Kromě dcerky se v posledních měsících intenzivně věnovala i dostavbě jejich domu, protože přítel a tatínek Amálky je kvůli svému zaměstnání často mimo domov. Na druhou stranu jeho povolání pilota jim umožňuje snadné cestování po světě, a malá Amálka tak během svého prvního roku na tomto světě navštívila například Kanárské ostrovy, Řecko, Chorvatsko nebo Vídeň.

Zdroj: Instagram/marketakonvickova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu