Roman Vojtek oznámil vznik nové hudební skupiny! Kdo ji tvoří?

Máte pocit, že vám v české hudbě chybí zajímavá „chlapecká“ skupina? Z posledního instagramového příspěvku Romana Vojtka se zdá, že se již brzy v tomto směru dočkáme příjemného překvapení. Vypadá to totiž, že se právě rodí nový hudební fenomén. Na co se můžeme těšit?

Vypadá to jako vtip, ale zdá se, že není…

Herec a zpěvák zveřejnil sérii několika fotek, které označil jako ochutnávku z prvního společného focení nové skupiny. Rovněž oznámil, že skupina už tvrdě pracuje na prvním singlu. A na koho se kromě Romana  můžeme těšit? Dalšími členy nového bandu by měli být Aleš Háma, Ondřej Sokol a Albert Černý. Romanovy fanoušky informace samozřejmě velmi potěšila a zároveň pobavila, neboť jeden z hashtagů, které herec ke svému komentáři připojil, byl i #backstreetboyschudých. Což svým způsobem naznačuje i prostředí, které si skupina zvolila pro první oficiální fotky. Zda „backstreetboyschudých“ bude skutečně i oficiální název skupiny, Roman zatím neprozradil.

Členové skupiny a jejich pěvecké nadání

Romana Vojtka zná mnoho lidí zejména jako herce, například ze seriálů Vyprávěj, Ulice či Modrý kód. Roman je ale i velmi dobrým zpěvákem. Vystudoval totiž obor muzikálové herectví, a objevil se tak například v muzikálech West Side Story, Vlasy, Pomáda, Noc na Karlštejně či Dracula. O jeho pěveckých kvalitách se mohli diváci přesvědčit také v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Prokazatelný pěvecký talent má i další člen Aleš Háma, který kromě účinkování v muzikálech Pomáda, Rebelové či Tři mušketýři společně s Jakubem Wehrenbergem, Daliborem Gondíkem a Hardy Marzukim tvoří již více než dvacet pět let hudební skupinu Hamleti.

Nejmladší člen skupiny Albert Černý má za sebou asi nejúspěšnější hudební kariéru, několik let byl členem skupiny Charlie Straight, nyní je součástí uskupení s názvem Lake Malawi, se kterým se úspěšně zúčastnil i mezinárodní soutěže Eurovize. Ondřej Sokol je známý zejména z účinkování ve skupině Partička a z moderování soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Jste zvědaví, čím nová skupina českou hudební scénu obohatí?

Zdroj: Instagram/ roman.vojtek

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu