Richard Krajčo závodil se svým bratrem. Jak to dopadlo?

Často se říká, že ve většině mužů se i v dospělosti ukrývá kousek dítěte. Zdá se, že toto pořekadlo platí i pro zpěváka, herce a skladatele Richarda Krajča. Jeho video, které nedávno zveřejnil na svém instagramovém profilu, je toho tím nejlepším důkazem. Kromě toho skvěle vystihuje i další rčení o tom, že kdo si hraje, nezlobí.

Stylové závody F1

Několikavteřinové video zachycuje Richarda společně s jeho bratrem Radkem, jak si užívají společné chvíle prostřednictvím závodu Formule 1. Tedy alespoň tak to, co vidíte na videu, zpěvák nazval. Pokud ale očekáváte závodní okruh a skutečná auta, mýlíte se. Bratři k poměření sil nepotřebují nic jiného než pokličku od hrnce na vaření, lahev vína a roličku toaletního papíru. Když situaci upřesníme, tak roličkou papíru jsou oddělené dvě závodní dráhy a lahev čeká jako odměna na vítěze v cíli. Pak už Richard s Radkem jen zasednou na podlahu a pohybem po zadní části těla s pokličkou ruce namísto volantu zamíří k cíli. Kdo nakonec vyhrál?

Dvojče nebo dvojník?

Video samozřejmě spustilo lavinu nejrůznějších komentářů. Mnoho fanoušků se svěřilo s tím, že obdobné závody v dětství taky pořádalo, jiní upozorňovali na to, že Richard „jel“ závod naboso, čímž měl oproti svému bratrovi, který „jel“ v ponožkách, velkou výhodu. Na videu je rovněž velmi dobře vidět, jak jsou si oba bratři podobní. Není se proto čemu divit, že je někdy lidé považují za dvojčata. Ve skutečnosti je Radek „jen“ mladší bratr. Na rozdíl od Richarda se nepohybuje v uměleckém světě.

Dá se jen spekulovat, když si hudebník takto vyhraje se svým bratrem, jak si asi umí hrát s dětmi. Občas je jich plný dům, sám Richard má totiž z manželství s modelkou Martinou Poulíčkovou syna a dceru, a jeho současná manželka Karin má z předchozího vztahu rovněž jedno dítko. Možná se časem dočkáme nějakého „dětského“ videa.

Zdroj: Instagram/ richard_a_karin

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT