Richard Krajčo a jarní prázdniny. Proč je nazval vysavačem energie?

Měsíce únor a březen jsou pro děti školou povinné ve znamení týdne jarních prázdnin. Některé z nich vezmou jejich rodiče na hory, jiné do teplých krajin. To je i případ hudebníka Richarda Krajča, který strávil jarní prázdniny na dovolené hned se čtyřmi dětmi. Co ho k tomu přimělo a k čemu svůj týden s dětmi přirovnal?

Bezva táta ve stylu „S tebou mě baví svět“

Richardova manželka Karin dokončuje psaní své nové knížky, k čemuž samozřejmě potřebuje doma klid. Proto se Richard jako milující manžel a otec „obětoval“ a zajistil jí klid na práci. Se svými dvěma dětmi Richardem a Berenikou a s dcerou Karin Jasmínou z tohoto důvodu vyrazil sám na týden pryč. A protože tři děti byly „málo“, vzal s sebou ještě svou neteř. Za svou obětavost i odvahu sklidil mnohá slova obdivu od svých fanoušků, například „to obdivuji, odvaha s dětmi sám, já bych se picla“ nebo „obdivuji a smekám, já se dvěma sama na víkend a už jsem přemýšlela, kam uteču.“ Jiní zkušení fanoušci dávali hudebníkovi i své rady – „nikdy nechoďte před nimi, ať víte, co se s nimi děje.“

Splachovadlo na energii

Podle krátkého videa táta a strejda zachytil svou skupinku pravděpodobně na cestě na pláž. Zatímco v písemném komentáři k příspěvku se hudebník „chlubil“ tím, že ho navzdory všemu „nedostanou“. V audiu k videu své jarní prázdniny se čtyřmi dětmi přirovnával s humorem k vysavači energie či splachovadlu na energii.

Možná inspirace?

Doufejme, že jejich nepřítomnost alespoň skutečně Karin pomohla knížku dopsat, jak si Richard ve svém komentáři též přál. Možná totiž ví, že po návratu bude trochu klidu pro změnu potřebovat on. A kdo ví, možná mu jeho první jarní prázdniny pouze ve společnosti dětí přinesly i zajímavou inspiraci pro nějakou novou píseň. Nutno dodat, že ani Karin nebyla doma tak úplně sama, společnost jí totiž dělala jejich početná psí smečka.

Zdroj: Instagram/richard_a_karin

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu