Richard a Karin Krajčovi vyvezli své maminky do Dubaje. Co vše pro ně nachystali?

Není žádným tajemstvím, že exotická Dubaj se pro Richarda Krajča a jeho manželku Karin stala jakýmsi druhým domovem. Jakmile mohou a mají několik dní volna, vyráží právě sem, do pulzujícího centra nejen Spojených arabských emirátů, ale celého arabského světa. Někdy se tohoto velkoměsta vydají jen sami dva, jindy s sebou vezmou děti nebo Richardova mladšího bratra. Tentokrát do města neomezených možností, luxusu a přepychu vzali své maminky a připravili pro ně velmi nabitý program.

Poprvé v letadle

Především pro zpěvákovu maminku bude celá dovolená jednou velkou výzvou a nezapomenutelným zážitkem. Jak na ni Karin prozradila, nikdy předtím totiž neviděla moře ani neletěla letadlem. Už za to ji mnoho fanoušků dvojice ve svých komentářích velmi obdivovalo a dodávalo, že i oni občas zkoušeli své rodiče k něčemu podobnému přesvědčit, ale marně. Mnohým fanouškům také neunikla velká podoba Karin s její maminkou.

Poprvé na moři

Z fotografií, které dvojice zveřejnila na svém instagramovém profilu, je patrné, že již maminkám ukázali celé město z výšky, aby si maminky mohly naplno vychutnat typické dubajské panorama. Dále si pro ně nachystali také projížďku lodí podél pobřeží, během níž se všichni mohli kochat výhledem na ikonické luxusní hotely, jako je například Burj Al Arab ve tvaru plachetnice nebo Jumeirah Beach Hotel. Plavba na lodi po moři byla premiérou pro obě dvě maminky, ale jak je patrné z fotek, obě si ji navzdory počátečním obavám více než užily.

Kam to bude příště?

Příspěvek se samozřejmě setkal s velkou odezvou u obdivovatelů Richarda a Karin, kteří dvojici chválili za to, že na své maminky nezapomínají a umožnili jim zažít něco, co si ještě před pár týdny ani jedna z nich pravděpodobně nedokázala představit. Je tak docela dobře možné, že se jednalo o jejich první společnou zahraniční dovolenou, ale nikoli poslední.

Zdroj: richard_a_karin

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu