Renata (30): Tobogán a plavky bez ramínek se k sobě moc nehodí, dětem z tábora jsem připravila nevídanou podívanou

Jezdím už několik let jako vedoucí na dětský tábor, hrozně si ty dva týdny vždycky užívám, děti se k nám rády vrací a mnoho z nich už znám moc dobře stejně jako jejich rodiče. Máme vždycky vymyšlený dokonalý program, i proto máme vždy plno. S dětmi navíc chodíme i na koupaliště nebo do aquaparků.

Rendo, ty jsi sama?

Děti mi říkají Rendo, někteří z našich svěřenců jsou už starší děti, dokonalí puberťáci, kteří si začínají dovolovat. Není tak nic zvláštního, když se mě kluci zeptají, zda někoho mám, co můj přítel, nebo mi sdělí, že je velká škoda, že jsem zase sama, protože jsem sexy. Všechno ale má samozřejmě své meze a děti z tábora jsou i ve čtrnácti nebo patnácti letech pro nás vedoucí stále jen děti. I přesto na nás kluci koukají a holky zase balí naše kolegy. Ale to je asi normální a hlavně nevinné.

Předveď se nám

Běžně s dětmi chodíme také na koupaliště a do nedalekého aquaparku od našeho tábořiště. Do aquaparku ale bereme jen starší děti, které už umí plavat. Když jsme tam jednou vyrazili, měla jsem s sebou dvoudílné plavky bez ramínek, které mi sice perfektně držely, ale nesměla jsem v nich dělat moc prudké pohyby. To jsem ale neměla ani v plánu, chtěla jsem děti jen pozorovat a hlídat ze břehu.

Kluci mě ale vyhecovali, abych se jim předvedla na tobogánu. Mysleli si, že tam nechci, protože mám strach – a to jsem chtěla vyvrátit. Přece se nebudu bát sjet dolů z tobogánu, že?

Plavky mě zradily

Tak jsem tedy šla, děti se postavily dolů pod tobogán a čekaly, až jej sjedu. Jakmile jsem ale dopadla do vody a vyplavala, moje plavky se shrnuly a já jsem všem ukázala svá prsa. To bylo povyku, začali na mě pískat a tleskat, až do konce táboru si měli o čem povídat – a já jsem se docela styděla. Samozřejmě, že to museli pak povykládat i doma a já jsem zůstala tou vedoucí, která ukázala prsa.

Prý je mám ale luxusní, říkali. Kluci z toho asi nemohli spát hodně dlouho.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu