Radost známé moderátorské dvojice. Jejich synek už chodí!

Před několika málo dny oslavil malý syn Zorky Hejdové a Míry Hejdy své první narozeniny. Pyšní rodiče se tak samozřejmě svým fanouškům pochlubili s krásnými fotografiemi Nikolase, které byly pořízeny v průběhu oslavy. Nyní se Zorka na svém instagramovém profilu pochlubila s další radostí – Nikolasovými prvními botičkami, ve kterých právě začíná dělat svém první krůčky.

První botičky pro první krůčky

Všichni rodiče mají přirozeně vždy velkou radost z každého pokroku jejich dítka, u prvního potomka to vše samozřejmě prožíváme nejintenzivněji. A ani slavný moderátorský pár není výjimkou. Rodičovské role si naplno užívají a z příspěvků, které oba pravidelně na svých sociálních sítích zveřejňují, je patrné, že štěstí a spokojenost z nich jen čiší.

Nyní moderátorka zveřejnila několik snímků a krátkých videí, na kterých drží Nikolase za ruku a jistí ho během chůze. V komentáři se pak Zorka zamyslela nad tím, jak rychle čas s malými dětmi běží a posteskla si, že kdyby to bylo možné, chtěla by alespoň na chvilku zastavit čas. Rovněž se svěřila, že se už nemůže dočkat, co vše je ještě spolu čeká.

Čím větší, tím lepší

S názorem Zorky souhlasila i řada jejích fanynek, které se v komentářích svěřovaly se svými vlastními zážitky, například „souhlasím a musím z vlastní zkušenosti říct, že všechny okamžiky jsou něčím krásné a mimořádné, užívejte každé chvilky, děti jsou neuvěřitelný náboj“ nebo „také musím přiznat, že čím je malá větší, tím je to lepší a užívám si to s ní víc a víc. Od okamžiku, kdy začala chodit a otevřel se jí celý svět, je to jedna velká jízda plná poznávání všeho okolo“.

Oslava pro syna i rodiče

Před dvěma týdny rodiče uspořádali Nikolasovi velkolepou narozeninovou oslavu, na které se sešla rodina i přátelé. Na oslavě samozřejmě nechyběl velký dort a spousta dárků, především ve formě rozmanitých hraček. Jak Zorka přiznala, ví, že Nikolas si své první narozeniny samozřejmě pamatovat nebude, ale ona s manželem na ně nikdy nezapomenou. Oslava totiž nebyla jen pro synka, ale i pro ně.

Zdroj: Instagram/zorkahejdova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu