Radost na druhou aneb Ewa Farna oznámila těhotenství společně s novým albem

Ještě jí sice není ani třicet let, ale i přesto patří zpěvačka Ewa Farna již mnoho let k hlavním tvářím naší hudební scény. I přes své úspěchy a popularitu ale rozhodně nepatří k těm, o nichž média píší každý den. Dává o sobě vědět především svou prací, soukromý život si poměrně hlídá. Nyní ale udělala výjimku a na svém instagramovém profilu zveřejnila příspěvek, ve kterém najednou prozradila hned dvě novinky, jednu pracovní a jednu osobní.

Dvě mouchy jednou ranou

Na fotografii, která Ewu zachycuje s novou deskou s názvem UMANI v ruce, je totiž patrné, že kromě nového alba se zpěvačka bude již brzy těšit také z nového přírůstku do rodiny. Komentář oznamující obě dvě novinky pojala Ewa velmi originálním způsobem: „Tohle „dítě“ v podobě alba se zrodí začátkem prosince. Pak, jak je vidno, je na cestě i další. Nevím zatím, jak bude znít, ale je jasné, že to bude velká srdcovka.“ Radostnou zprávou zpěvačka potěšila a překvapila nejen své české a polské fanoušky, ale také řadu svých kolegů, které jí k očekávanému miminku hned gratulovali. Komentář či srdíčka připojili například Nicol Lietgeb, Tereza Ramba, David Gránský či Berenika Kohoutová.

Hudba i rodina

Potomka Ewa očekává se svým manželem Martinem Chobotem, který je rovněž kytaristou její doprovodné skupiny. Po několikaletém vztahu si zpěvačka Martina v roce 2017 vzala. Obřad se jim podařilo zcela utajit. Manželé jsou již šťastnými rodiči syna Artura, který se narodil v létě roku 2019. I první těhotenství zpěvačka tehdy prozradila ve spojení se svou hudbou. Ve videoklipu k nové písni s názvem Ta o nás si totiž nešlo nevšimnout jejího těhotenského bříška. Do povědomí veřejnosti se Ewa zapsala v pouhých třinácti letech hitem Měls mě vůbec rád. Od té doby se několikrát umístila na předních místech ankety Český Slavík a získala též cenu Anděl. K dalším známým písním patří například Vánoce na míru či Mám boky jako skříň.

Zdroj: Instagram/ewa_farna93

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu