Radost Moniky Bagárové. Její Ruminka už chodí!

Za tři týdny oslaví malá dcerka Moniky Bagárové své první narozeniny. Není pochyb o tom, že zpěvačka jí společně se svou rodinou zcela jistě připraví nezapomenutelnou oslavu. Nyní se ale Monika na svém instagramovém profilu pochlubila tím, čím dělá malá Rumie v posledních dnech radost jí. Začíná totiž dělat své první samostatné krůčky.

První krůčky po boku maminky

Není pochyb o tom, že většina maminek každý pokrok svého děťátka velmi prožívá. Od prvního úsměvu, přes první zoubky a první krůčky až po první slůvka a věty. A Monika samozřejmě není výjimkou. Své mateřství si užívá plnými doušky a svou spokojenost a štěstí rovněž často sdílí se svými fanoušky na Instagramu prostřednictvím mnoha příspěvků, ve kterých je v hlavní roli právě malá Rumie. Nyní tam zveřejnila dvě fotky, na kterých pyšně drží Ruminku za ruku a jistí jí během chůze. V komentáři pak zpěvačka dodala, že několik málo krůčků zvládne dcerka už zcela sama. Atmosféru obou snímků pak dokresluje rovněž skutečnost, že Monika i Rumie jsou oblečené do stejného červeno-bílého sportovního oblečení.

Jaká bude oslava?

Na konci května oslaví Ruminka první narozeniny a zpěvačka už před časem naznačila, že pokud to situace ohledně koronaviru jen trochu dovolí, ráda by pro dcerku připravila velkou oslavu, na kterou by kromě rodiny pozvala i všechny své kamarády. Na oslavě tak samozřejmě nebude chybět partner a tatínek Rumie Makhmud Muradov, Moničin tatínek Josef Bagár či mladší sestra Natálie, která je podobně jako Monika velmi hudebně nadaná. Z kamarádek pak jistě přijde zpěvačka Markéta Konvičková se svou dcerkou Amálkou, která je jen o necelé čtyři měsíce mladší než Ruminka.

Monika ale nezahálí ani pracovně, nedávno vydala svůj nový singl s názvem Vášeň a minulou sobotu byla jedním z hostů na narozeninovém online mejdanu Leoše Mareše Staré pecky.

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT