Radost Lenky Zahradnické, její malá dcerka už jezdí sama na kole!

Sympatickou herečku Lenku Zahradnickou si většina lidí pamatuje zejména z jejích rolí v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Ulice či Vyprávěj. V současné době herečku ale více než pracovní život naplňuje život rodinný. Je totiž spokojenou a pyšnou maminkou dvou malých holčiček. Svědčí o tom i její poslední příspěvek na Instagramu, kde se se svými fanoušky podělila o úspěch své starší dcerky Jasmíny.

Mamí, já jdu!

Herečka zveřejnila dvě fotografie Jasmíny, na kterých je vidět, jak se ve svých třech a půl letech učí jezdit na kole. První fotografie ji zachycuje velmi soustředěnou po boku tatínka, životního partnera herečky, kterým je kameraman Michalo Vávro. Na druhé fotce, kde ji společnost dělá maminka, již Jasmínka tak šťastně nevypadá. Což sama herečka ve svém komentáři podotkla. Kromě toho popsala, že dcerka neměla z jízdy na kole žádný strach, prostě se posadila a jela. O tom, že jí to jde, svědčí i vtipné postesknutí maminky, že za tři týdny, až skončí lockdown, ji možná bude muset hledat v jiném okrese. Šikovnost a odvahu malé Jasmínky chválily i mnohé Lenčiny obdivovatelky, které si ve svých příspěvcích zároveň tak trochu stěžovaly, že jejich děti, které jsou často o několik let starší, kolo odmítají.

Vznikne nová herecká rodina?

Kromě Jasmíny má herečka se svým partnerem ještě osmiměsíční Jovanku. Lenka se velmi kamarádí s několika dalšími herečkami, které mají děti ve stejném věku. Její nejlepší kamarádkou je Andrea Růžičková, která má dva malé syny Tobiáše a Jáchyma. Obě tak často vtipkují, že teď jsou kamarádky a kolegyně, ale v budoucnu z nich zcela určitě budou tchýně. Obě dvě herečky se navíc stýkají i Lídou Němečkovou, která je manželkou Saši Rašilova, s nímž má dvě malé dcerky Marušku a Emílii. Zdá se tedy, že v budoucnu se můžeme dočkat velmi zajímavých hereckých spojení.

Zdroj: Instagram/lenkazahradnicka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu