Radka (36): Nevěděla jsem, kterého muže si vybrat. K mému překvapení si oni nakonec vybrali sami

Před třemi lety jsem na dovolené v Tatrách potkala skvělou partu chlapů z Prahy. Byla jsem tam tehdy ještě se svou kamarádkou a jejími už téměř dospělými dětmi. A jak to tak bývá, večer jsme se vždycky sešli a skvěle se pobavili, něco jsme popili a shodli jsme se, že když bude příležitost, rádi se uvidíme i během roku. Dva z těch mužů mě chtěli sbalit – já se tehdy vůbec nemohla rozhodnout, se kterým bych se chtěla scházet, no nakonec to vyřešili za mě.

Úlet, nebo něco víc?

Jmenovali se Petr a Pavel, ano krásná náhoda. Oni byli kamarádi, mně se líbili oba – a oba mě také neustále někam zvali. Já jsem nevěděla, kdo z nich se mi líbí více, a také jsem nechtěla dělat rozbroje mezi kamarády. Jednou večer jsem se ale trošku víc opila a s Pavlem jsem strávila noc. Ráno přišla na řadu klasicky morální kocovina jako Brno a byla jsem úplně v pasti. Navíc z dovolené se nedalo jen tak utéct a před sebou jsme měli ještě celých pět dní.

Pavel mi nadbíhal, jak mohl, ale nevzdával se ani Petr. Já jsem měla neskutečný zmatek v hlavě, po sblížení s Pavlem jsem jako ženská samozřejmě zatoužila po Petrovi. Tohle se mi ještě nikdy nestalo a něco podobného jsem do té doby znala jen z romantických filmů.

Necháme to plynout

Rozhodla jsem se jim vyhýbat a nechat věci plynout, no úplně se mi to nepodařilo, a když mi Petr najednou vlepil pusu, byla jsem v tom úplně zamotaná. Po příjezdu z dovolené mi oba volali a psali, sešla jsem se jednou s Pavlem a potom zase s Petrem. Nějakou dobu jsem to tak dělala, až jsem se rozhodla zkusit své štěstí právě s Petrem, který mi imponoval více už od začátku.

Krásný rok

Strávili jsme spolu nádherný rok, dokonce i Pavel byl s tím vším v pohodě a občas jsme jezdili na společné výlety, on si našel také přítelkyni, a tak to vypadalo všechno skvěle. Po roce to ale mezi mnou a Petrem začalo skřípat, často jsme se hádali, nedokázali jsme najít společnou řeč a mně došlo, že se něco děje. Petr mi hodně lhal, pořád mi tvrdil, jak má moc práce, ale já jsem přišla na to, že je to lež. Bylo mi jasné, že mě podvádí.

Jsem gay

Ještě půl roku jsme se to pokoušeli nějak slepit, ale marně. Pak za mnou Petr přišel a konečně šel s pravdou ven. Podváděl mě, přesně, jak jsem si myslela. Jenže ne se ženou, přiznal se mi, že už jako dvacetiletý měl pár sexuálních styků s muži a tato touha se v něm znovu probudila. A světe div se, jeho vyvoleným byl Pavel. Nemohla jsem tomu uvěřit, trápila jsem se a zuřila.

Nakonec jsem to ale přijala, a dokonce jsme všichni tři dodnes kamarádi.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu