Radek Štěpánek se pochlubil nejkrásnějším pohárem, který kdy dostal

Za svou tenisovou kariéru Radek Štěpánek vyhrál spoustu krásných cen a pohárů, včetně Davis Cupu, Australian Open, US Open či bronzové olympijské medaile. Přesto pohár, který dostal třetí červnovou neděli, všechny uvedené snadno překonal. Daly mu ho totiž jeho dvě milované dcerky Stella a Meda.

Pohár pro nejlepšího tatínka

Bývalý tenista na svém instagramovém profilu příspěvky ze svého soukromí sdílí jen výjimečně. Když už to ale udělá, vždy to stojí za to. Nedávno takto publikoval krátké video, které beze slov zachycovalo nádherné překvapení, které pro něj jeho dcerky vytvořily ke Dni otců.

Z barevného papíru mu vyrobily pohár pro nejlepšího tatínka. Nechybělo ani číslo jedna, věnování a podpisy. Obě dcerky, které má Radek Štěpánek se svou manželkou Nicole Vaidišovou, rostou jako z vody. Starší Stella brzy oslaví již šesté narozeniny a mladší Medě budou v prosinci tři roky.

Dovolená na Lipně

Do rodinného soukromí nechala před několika málo dny fanoušky nahlédnout i Nicole Vaidišová, která se s fanoušky podělila o několik fotek z dovolené na Lipně. Jak uvedla v komentáři, pro dcerky to bylo první seznámení s největší vodní plochou v Čechách.

Ze snímků je patrné, že si letní dny na jihu Čech velmi užili. Dcerky dokonce vyzkoušely i teplotu vody. Obě holčičky jako by mamince z oka vypadly, zdědily po ní blond vlasy i úsměv.

Je možné, že už za několik dní holčičky vymění jižní Čechy za jižní Anglii. V pondělí totiž začíná slavný Wimbledon, na který mají jejich rodiče bohaté vzpomínky. Radek Štěpánek se ve čtyřhře dvakrát dostal do semifinále, Nicole Vaidišová ve dvouhře do čtvrtfinále. A na turnaji samozřejmě startuje též Sebastian Korda, kterého Radek Štěpánek nyní trénuje.

Zdroj: Instagram/radek_stepanek

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu