Radek Štěpánek dorazil na wimbledonský turnaj i s roztomilými dcerkami

Letošní ročník Wimbledonu už je sice několik hodin minulostí, ale přesto se vyplatí k nejslavnějšímu grandslamovému turnaji na chvilku vrátit. Zaregistrovali jste, že mezi českými jmény se ve startovní listině objevilo i jméno Radka Štěpánka? Dvojnásobný vítěz Davis Cupu sice v listopadu oslaví již čtyřicáté páté narozeniny, ale to mu nezabránilo v tom, aby se znovu postavil na travnatý dvorec v All England Clubu. S sebou si navíc přivezl i celou svou rodinu.

Tenisová rodinka

Soutěž legend, tak zní oficiální název veteránské části turnaje, které se Radek Štěpánek po boku Sébastiena Grosjeana zúčastnil. Jeho návrat na slavné tenisové kurty pak z hlediště sledovala jeho manželka Nicole Vaidišová společně s dvěma malými dcerami Stellou a Medou.

A právě bývalá tenistka se na svém instagramovém profilu s fanoušky podělila o několik fotografií, které komentovala jen velmi stručně slovy: „Ahoj Wimbledone, je fajn být zpátky, tentokrát i s novou deblovou partnerkou Stelly.“

Blonďaté princezny

Příspěvek doplnila dvěma snímky, na kterých si nešlo nevšimnout toho, že maminka i dcerky se na akci oblékly ve stejném stylu – bílé tričko, modré džíny, béžový trenčkot a bílé tenisky. Jak Stella, která před několika málo dny oslavila své páté narozeniny, tak Meda, které budou v prosinci dva roky, přitom po mamince zdědily i blond vlásky. Druhá fotka je pak důkazem, že obě holčičky si Wimbledon náležitě užívaly.

Hráč i trenér v jednom

Radek Štěpánek se chtěl na wimbledonské kurty původně vrátit po boku Tomáše Berdycha, se kterým ve čtyřhře vyhrál mnoho nezapomenutelných zápasů. Nakonec se to bohužel nepovedlo, a tak se na turnaji představil po boku stejně starého francouzského tenisty Sébastiena Grosjeana.

Soutěž legend ale nebyla jedinou Štěpánkovou aktivitou, na Wimbledon totiž přijel i jako trenér Sebastiana Kordy, amerického tenisty, který je synem našich bývalých tenistů Petra Kordy a Reginy Kordové.

Zdroj: Instagram/nicolevaidisova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu