Půjde jednou malá dcera Markéty Konvičkové ve stopách svého tatínka?

Není výjimkou, že mnoho rodičů se ve svých dětech vidí. Často si do nich projektujeme i své nesplněné sny a přání, například aby se místo nás staly slavnou herečkou či hokejistou, když nám samotným to nebylo umožněno. Nebo sníme o tom, že naši potomci jednou převezmou rodinnou firmu nebo půjdou z hlediska povolání v našich stopách. Ne nadarmo se například povolání lékaře, právníka či učitelky v mnoha rodinách tak trochu „dědí“. Zda jednou ve stopách svých rodičů půjde i patnáctiměsíční dcerka Markéty Konvičkové a René Kuboše, se teprve uvidí. Tatínek ale pro to už udělal první krok.

Splněný sen

Jak René, tak Markéta na svých instagramových profilech zveřejnili dva snímky Amálky z návštěvy letiště v Ostravě, kam pyšný tatínek dcerku vzal. Důvod byl jasný, chtěl ji vzít na místo, které má v jeho srdci velmi speciální místo, právě tam v letadle Cessna 172 se před lety začal pomalu plnit jeho životní sen. Od dětství René, stejně jako mnoho dalších chlapečků, toužil po tom stát se pilotem. Jeho cesta do kokpitu nebyla jednoduchá ani přímá, několik let pracoval na různých manažerských pozicích a působil i jako moderátor v rádiu. Svého snu se ale nevzdal a díky své vůli a odhodlání je tak dnes kapitánem u jedné letecké společnosti. Díky tatínkovi se tak Amálka už podívala na mnoho míst po celé Evropě.

Pilotka, nebo zpěvačka

Zatím, jak napsala maminka v komentáři k snímkům, Amálku ale v kabině Cessny zaujaly především nejrůznější světýlka a čudlíky. Světýlka by se jí ale zcela jistě líbila i na pódiu, kdyby se jednou chtěla vydat ve stopách maminky na dráhu zpěvačky. Dřív než roli zpěvačky nebo pilotky si ale malá Amálka jistě vyzkouší roli družičky. Její rodiče jsou zasnoubení již téměř dva roky, ale vzhledem k omezením pro společenské akce v souvislosti s pandemií koronaviru museli plánovanou svatbu již několikrát odložit. Snad se letos všichni tři konečně dočkají.

Zdroj: Instagram/marketakonvickova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu