První adventní neděle slavných. Arichteva už má stromeček, Pagáčová světýlka

Poslední listopadová neděle byla letos zároveň první nedělí adventní. Pro mnoho z nás je advent především dobou spojenou s přípravami na vánoční svátky. Kromě zapálení svíčky na adventním věnci je tak tento čas obdobím pečení cukroví, vánočního zdobení domácnosti a také shánění dárků. Jak jsou na tom v tomto směru české celebrity?

Světlo do domu

Vánoční atmosféru pomocí světýlek se rozhodla domů přilákat i Patricie Pagáčová, která na svém instagramovém profilu zveřejnila snímek, jak připevňuje světýlka do okna v kuchyni. Pro Patricii a jejího manžela budou letošní vánoční svátky navíc výjimečné v tom, že je stráví poprvé jako tříčlenná rodina i s půlroční dcerou Bibianou. Mnoho jejích fanoušků kromě světýlek zaujaly i pohodlné a hřejivé domácí papuče, které měla Patricie na nohou. Jiná fanynka se zase svěřila, že si nejprve mylně myslela, že Patricie zdobí dveře, nikoli okno.

Jak skloubit stromeček a malé dítě?

Herečka Veronika Arichteva se svým obdivovatelům svěřila s tím, že už má vybraný stromeček. Svá slova doplnila i tematickou fotografií z nákupu živého stromečku a zároveň se obrátila na své fanoušky s žádostí o radu, jak má do malého bytu bezpečně vtěsnat stromeček společně s čtrnáctiměsíčním synem Lukou. Ten je totiž právě ve věku, kdy velmi rád objevuje okolí, a zatímco vloni ho stromeček ještě příliš nezajímal, letos tomu bude zcela jinak. Vánoční stromeček plný světýlek a ozdob bude středem jeho pozornosti. Fanoušci Veroniku už po pár minutách doslova zavalili rozmanitými radami, od klasických rad typu nedávat ozdoby tam, kam synek dosáhne, přes doporučení nahradit letos skleněné ozdoby slaměnými či papírovými nebo neumísťovat stromeček do stojánku, ale do květináče, protože ten dítě nepřevrhne, až po rady postavit stromeček dovnitř ohrádky pro děti nebo koupit stromeček co nejpichlavější, aby si dítko rozmyslelo na něj sahat.

Zdroj: Instagram/patricie.pagacova, veronikaarichtev

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu