Proč si Monika Leová přeje, aby ji malá dcerka radši neviděla?

Jakmile se někde objeví malé miminko, je obvykle ihned středem pozornosti. Nad kočárek se hned naklánějí nejrůznější lidé a rozplývají se nad tím, jak je miminko krásné. Napadlo vás ale někdy, jak vidí na druhou stranu miminka nás? Vtipným videem se to pokusila vyjádřit bývalá moderátorka a nyní čerstvá maminka několikatýdenní dcery Mii Monika Leová.

Brada v hlavní roli

Na krátkém videu Monika nejprve kamerou zachycuje to, jak Miu vidí při různých situacích, například při chování, kojení či když jen tak leží, ona. Jako krásné miminko v různých oblečcích, na kterém může oči nechat. Pak se ale úhel kamery obrátí, a my tak můžeme vidět Moniku jako by z Miina úhlu pohledu. Vidíme tedy Moniku, jak se na dcerku usmívá, hraje s ní na schovávanou, bafá na ni, drží si nos při výměně plínky, povídá si s ní a podobně. Po zhlédnutí této části pak pochopíme, proč Monika k videu napsala jen stručný komentář, že už se těší, až z ní dcerka uvidí i něco jiného než jen její dvě brady. Vzhledem k úhlu záběru, kdy telefon leží stejně jako Mia na přebalovacím pultu a Monika se nad dcerkou všemožně naklání, je totiž opravdu dvojitá brada na videu častým jevem, kterého si nelze nevšimnout.

Příroda naštěstí vše vyřešila

U videa se hned začaly množit komentáře chápajících fanynek, které Monika svým videem velmi pobavila. Mnohé z nich navíc video komentovaly i vlastními zkušenostmi či žerty typu, že už se po zhlédnutí videa nediví, proč jejich dítko celé šestinedělí probrečelo. Mimochodem právě období šestinedělí Monice za chvilku skončí. Mii Le se totiž narodila 17. dubna a všechny překvapila tím, že vážila více než čtyři kila. I když Moniku ani jejího manžela Martina Košína rozhodně přebytečné kilogramy netrápí. Pokud jde ale o to, co malá Mia ve skutečnosti vidí, Monika se nemusí obávat. Je totiž vědecky potvrzeno, že zrak malých dětí ještě není v prvních měsících života zcela dovyvinutý, a z tohoto důvodu tak nevidí příliš dobře.

Zdroj: Instagram/leova_monika

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu