Proč se bude muset Monika Absolonová možná příští rok připojit k otužilcům?

Pro Moniku Absolonovou byl letošní rok v mnoha ohledech nelehký a přelomový. Naštěstí, jak se svěřila na svém instagramovém profilu v jejím životě už mnoho desetiletí fungují jistoty, na které se dá stoprocentně spolehnout. Takovou jistotou je to, že se na první svátek vánoční celá široká rodina sejde u Marešovských.

Vánoce má rodina trávit spolu

Jak Monika následně v komentáři ke koláži fotek vysvětlila, Marešovští jsou její teta a strejda a ona konkrétně už k nim o Vánocích jezdí už celých třicet osm let. A jak vidíme na fotkách, rozhodně není sama, neboť rodina se jim během let velmi rozrostla. Na jednom snímku tak vidíme hned šestnáct členů Moničina příbuzenstva nejméně tří různých generací. K mnoha klasickým a letitým tradicím, které rodina společně drží, navíc stále přibývají nové. Jednou z nich je i to, že nyní společně doprovázejí dědu Zbyndu s jeho přáteli na vánoční otužování ve Vltavě. Právě tato tradice ale letos Monice „přidělala několik vrásek na čele“.

Bude muset do Vltavy?

Její tatínek se totiž letos nechal slyšet, že příští rok se ve studené vodě Vltavy smočí také. To ale podle Moniky tak trochu znamená, že pokud do toho půjde on, ona bude muset taky. Ostatně trend otužování je poslední dobou oblíbený i mezi mnoha českými celebritami. Jednou z jeho největších propagátorek je moderátorka Lucie Křížková. Uvidíme, zda se k ní Monika příští rok připojí. V koláži snímků můžeme vidět i Moničiny syny Tadeáše a Matouše, jak si užívají jeden z dárků, který na ně čekal pod stromečkem. Jak se Monika v komentáři svěřila, Ježíšek nadělil klukům jezdící auto, o kterém na Internetu psali, že je pro dva. Což je svým způsobem pravda, jeden ze synů může řídit a druhý se vézt na zadní části. Monika se ale svěřila, že si původně představovala, že to, že je pro dva, znamená trochu něco jiného.  

Zdroj: Instagram/monika_absolonova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu