Pro krásu se musí něco vytrpět. Jak vypadá Michaela Maurerová poté, co ji nalíčí a učeše její tříletá dcera Emma?

Většina malých holčiček má velmi ráda krásné oblečení, barevné korálky, třpytivé řetízky, čelenky a rovněž rozmanité šminky a malovátka. Mnohé maminky tak musí své šperky a líčidla před svými zvídavými dcerkami schovávat, jinak hrozí, že by se s nimi už nemusely setkat. I malá dcera herečky Michaely Maurerové má pro tyto typicky holčičí věci velkou slabost.

Večerní look podle Emmy

Michaela se tak nyní na svém instagramovém profilu svěřila se svými zkušenostmi a zveřejnila snímek, který ji zachycuje po Emmině „odborném zásahu“ v roli kosmetičky a kadeřnice. Trpělivá maminka se totiž nechala od své dcerky učesat a nalíčit. Jak herečka s humorem poznamenala „je tam ještě drobný prostor pro zlepšení a profesní růst, ale je to tam“. A má pravdu, na to, že jsou Emmě teprve tři roky, zvládla mamince na hlavě vytvořit hned několik culíků a namalovat rty i kouřové oční stíny. Vzhledem k výraznosti barev Michaela nazvala výsledek speciálním „večerním lookem“. Jak ale v komentáři k příspěvku dodala, Ježíšek naštěstí přinesl Emmě jako jeden z dárků i speciální česací hlavu, na které může nové účesy a líčení natrénovat bez toho, aby k tomu potřebovala maminku.

Čeká ji velká budoucnost?

Emmin vizážistický talent ocenily i mnohé hereččiny obdivovatelky. Některé přitom Míše v komentářích s humorem psaly, že v tom musí spatřovat i všechny výhody, které jí to poskytne, například čas, který při natáčení ušetří v maskérně. Přijde totiž už namalovaná z domova. Na to herečka reagovala, že záleží na žánru, který by točila, zatím je vizáž ve stylu „lehký horor“. Podle jiné fanynky by takto mohla rovnou hrát Harley Quinn v Birds of Pray a není prý pochyb ani o tom, že Emma v budoucnu získá Oscara za nejlepší masky. Uvidíme, zda Emma u své nové vášně vydrží a jednou z ní opravdu bude kosmetička, kadeřnice či maskérka. Času na zdokonalení má ještě spoustu.

Zdroj: Instagram/michaelamaurerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu