Příběhy našich čtenářek: Na tuhle žhavou letní noc nikdy nezapomenu

Letní dny, a především letní noci, přejí lásce. I naše čtenářky se s námi podělily o své příběhy, na které nikdy nezapomenou. Pojďte si dopřát trochu relaxace i vy.

Co se stane v kempu, zůstane v kempu

„Ještě, než jsem potkala svého manžela, pracovala jsem v jednom slovenském kempu. Bylo tam velmi krásné prostředí a především skvělá parta lidí. Každý něco uměl a s něčím si zase nevěděl rady. Po večerech jsme si dopřávali zasloužený relax na improvizované diskotéce nebo při hře na kytaru,“ vypráví Alena (43). „A náš vedoucí recepce byl náramný fešák. Navíc v kempu pracoval snad odjakživa, takže nás krmil úsměvnými a mnohdy až těžko uvěřitelnými historkami.

Při jednom takovém povídání jsme se konečně dostali k tomu, abychom si společně připili. Už dlouho jsme kolem sebe kroužili a všichni se smáli, že jsme jako dva spiklenci. Na ten večer nikdy nezapomenu. Tenkrát to bylo moje poprvé a ničeho nelituji. Krasavec, ohleduplný a ještě k tomu vedoucí nás všech! Chodili jsme spolu celé léto.“

Italská pláž

„Na naší dovolené v Itálii jsem hned po příjezdu narazila na moc sympatického animátora. Když zrovna nedělal program pro děti, dováděl s dospělými při vodní zumbě. Připojila jsem se i já a nutno podotknout, že mi to moc nešlo. On se však na mě neustále díval a nemohl ze mne spustit oči. Druhý den se snažil navázat lámanou angličtinou konverzaci. Říkal, že mám nádherné oči a můj úsměv je doslova kouzelný. Trávili jsme spolu veškerý jeho volný čas. A noc před odjezdem jsme nechali volný průchod našim citům. Milovali jsme se spolu na pláži za svitu hvězd a šumění moře. Nikdy nezapomenu na jeho opálenou pleť, silné ruce a hluboké hnědé oči,“ svěřila se nám Tamara (23).

Pauza při sběru jahod

„Vydala jsem se na brigádu do Švýcarska, kde jsem jednu sezónu sbírala ovoce. Sešla se tam skutečně skvělá parta lidí a taky tam byl jeden nádherný Chorvat, na kterého letěly snad všechny holky,“ píše nám Edita (39). „On měl naštěstí ale oči jen pro mě. Snažil se se mnou trávit co nejvíce času. Líbilo se mi, jak se mne snaží zaujmout. Trhal mi jahody přímo do pusy a žongloval s nimi. Prostě ze sebe dělal šaška, jen abych se zasmála. Byl naprosto boží!

Jeden den byl deštivý a většina lidí nešla sbírat. My se ale spolu dohodli, že to zvládneme. Zpíval mi Singin‘ in the Rain a snažil se mě pobavit. Najednou jsme zjistili, že se líbáme. Okolo dlouhé lány jahod, déšť a malý traktůrek. Byli jsme tam sami. Položil mne na pláštěnku a to, co se dělo potom, si budu navždy pamatovat. Bylo to překrásné!“

Letní lásky patří mezi nejkrásnější životní zážitky. Mnohdy se s nimi nikomu nepochlubíte a tajemství si uchováte jen ve svém srdci. Památka na někoho, kdo vám vstoupil do života a dokonale ho rozsvítil. Pro tyto krásné chvíle rozhodně stojí za to žít!

Tento článek vychází z příběhů zaslaných našimi čtenářkami. Přestože redakce zná pravá jména čtenářek, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT