Překvapení pro Lucii Borhyovou přímo uprostřed Televizních novin

Lucie Borhyová je již několik desetiletí jednou z nejoblíbenějších televizních moderátorek a velmi populární je i na sociálních sítích. Minulý týden se ale do zájmu veřejnosti dostala nečekaným způsobem, konkrétně díky jednomu soutěžícímu v kvízovém pořadu Na lovu. Video zachycující odpověď soutěžícího na otázku vztahující se k věku Lucie Borhyové se stalo ihned virálním. Celá situace měla následně ještě dohru, kterou mohli vidět diváci hlavní zpravodajské relace, kterou uváděla Lucie Borhyová společně s Reyem Korantengem.

60, nebo 40?

Lucie právě prezentovala reportáž o jednom z následků loňského lockdownu. Mnoho odborníků totiž tehdy očekávalo, že lockdown způsobí babyboom. Místo toho se ale plní ordinace psychologů, neboť lockdown paradoxně přispěl ke zvýšení počtu vztahů, které se rozpadají. V ten okamžik do studia v přímém přenosu přišel moderátor pořadu Na lovu Ondřej Sokol se slovy, že ví, stejně jako všichni v této republice, tedy kromě onoho soutěžícího, že jí není šedesát, a předal Lucii kytici šedesáti červených růží. Ve čtvrtečním díle pořadu totiž jeden soutěžící na otázku „Které kulatiny oslavila v roce 2018 Lucie Borhyová?“ odpověděl, že šedesáté. Čímž rozesmál nejen moderátora Ondřeje Sokola, který ho následně opravil, že to byly čtyřicáté, ale i ostatní ve studiu a u televizních obrazovek.

Dojemné překvapení

Bylo vidět, že Lucie „přepadení“ během vysílání nečekala a byla mile překvapená. Zatímco Ondřej Sokol nesprávnou odpověď soutěžícího omlouval tím, že byl dlouho vojákem z povolání, a z toho důvodu tak příliš žen, s výjimkou paní Marjánky, matky pluku, Xeny a majora Houlihanové, nezná, Lucie se usmívala a sama se soutěžícího zastávala, že byl nervózní. Následně pak moderátorka na svém instagramovém profilu zveřejnila video, které zachycuje část překvapení v živém vysílání, odpověď o jejím věku v pořadu Na lovu a její osobní poděkování Ondřeji Sokolovi. Zároveň přiznala, že by nikdy nepřipustila, že mu projde jen tak za ní během přímého přenosu přijít s kyticí růží.

Zdroj: Instagram/lucie_borhyová

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu