Před čtyřmi měsíci se staly maminkami! Zorka Hejdová i Monika Leová při této příležitosti nafotily krásné rodinné snímky.

Obě moderátorky se staly poprvé maminkami v průběhu letošního dubna. Zatímco Zorka přivedla svému manželovi Mírovi na svět syna Nikolase, Monika s manželem Martin Košínem přivítali dceru Miu. Oběma rodinám jejich miminka dělají jen radost a u příležitosti čtyř měsíců života svých ratolestí se obě dvě moderátorky rozhodly nafotit snímky, které jim umožní tyto nezapomenutelné okamžiky uchovat navždy.

Šest kilogramů štěstí

Zorka Hejdová na svém instagramovém profilu zveřejnila čtyři něžné černobílé fotografie jejich tříčlenné rodiny. Ze všech snímků na první pohled vyzařuje láska a štěstí. Kromě fotografií moderátorka přidala i velmi osobní komentář. V něm se svým fanouškům svěřila s tím, že už když byla těhotná, představovala si, jak asi bude jejich synek vypadat. Zda bude spíš tmavým typem po tatínkovi, nebo naopak světlým po ní. Teď po čtyřech měsících se jí zdá, že na jednu stranu není podobný nikomu, na stranu druhou v něm ale zároveň vidí oba dva. Zároveň svého milovaného synka velmi krásně a láskyplně charakterizovala: „Do jeho očí se vejde celý vesmír a do jeho úsměvu, kterým nás obdarovává čím dál víc, všechna radost světa!“

Fialový uzlíček lásky

To Monika Leová s manželem dali přednost barevným snímkům, z nichž moderátorka zveřejnila několik momentek. Monika vtipně zvolila fotografie, na kterých její dcerka není zrovna „bezchybně pózujícím“ miminkem, na což pak následně v komentáři reagovala slovy: „Do příště tě asi budeme muset naučit trochu lépe pózovat.“ Snímky působí velmi přirozeně a jsou rovněž důkazem štěstí, lásky a spokojenosti, které spolu všichni prožívají. Kromě toho každého na fotografiích na první pohled zaujme skutečnost, že maminka i dcera jsou obě oděné do fialové barvy. Monika má na sobě elegantní fialové šaty s černými puntíky a Mia vyniká svou fialovou mašličkou a nádherným květovaným body.

Zdroj: Instagram/ zorkahejdova, leova_monika

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu