Pokoj vnučky Dagmar Havlové je plný trofejí. V čem je tak úspěšná?

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová se na svém instagramovém profilu se svými příznivci pravidelně dělí o radosti i starosti ze svého pracovního a osobního života. Jeden z posledních příspěvků byl věnován její vnučce, na kterou je babička náležitě pyšná.

Rodinná pouta

V polovině 70. let se Dagmar Havlová jako úspěšná začínající herečka vdala za rozhlasového režiséra a hlasatele Radvíta Nováka, se kterým se seznámila během svých studií. V roce 1976 se jim narodila dcera Nina. Manželství se sice po několika málo letech rozpadlo, ale zůstali nadále v kontaktu. Herečka pak byla svému bývalému manželovi oporou v posledních měsících života, když bojoval s těžkou nemocí.

Dcera Nina se nakonec nevydala po stopách svých rodičů, před světem umění dala přednost studiu práv a nyní již několik let pracuje jako soudkyně. Kromě toho je též maminkou čtrnáctileté Sofie a jedenáctileté Stelly. Dagmar Havlová je tak i dvojnásobnou babičkou.

Pokoj nabitý cenami

Starší vnučka Sofie se již několik let velmi úspěšně věnuje jezdectví, konkrétně parkurovému skákání. Dagmar Havlová teď na svém Instagramu zveřejnila krátké video z vnuččina pokojíčku, které je nejlepším důkazem toho, že se jí opravdu daří.

Celý pokojíček je totiž plný pohárů, medailí, šerp a dalších trofejí z nejrůznějších závodů, kterých se Sofie úspěšně zúčastnila. Babička je samozřejmě na svou vnučku náležitě pyšná. Přemýšlíte, po kom mohla Sofie zdědit svůj talent? Pokud jste viděli slavný seriál Cirkus Humberto, tak vás jistě napadlo, že ani Dagmar Havlové není jízda na koni nikterak cizí. Je tak možné, že jezdecké nadání zdědila právě po své babičce.

Mimochodem parkurové skákání je poslední dobou velmi oblíbeným sportem. Kromě vnučky Dagmar Havlové se mu úspěšně věnuje rovněž Kordula Stropnická, dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického.

Zdroj: Instagram/dagmarhavlova_official

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu