Pohled na tatínka, jak si hraje s dětmi, je neuvěřitelně sexy. A když je to tatínek z Hollywoodu…?

I slavní mají samozřejmě své soukromí, které si bedlivě střeží. Ale občas dají na odiv i své děti. Kdo jich  má nejvíc a kdo se s nimi rád ukazuje na veřejnosti?

Brad Pitt (55)

Ačkoli herec už nějaký ten rok s Angelinou Jolie (44) nežije, své děti miluje! Dokonce prohlásil, že chce skoncovat s alkoholem a věnovat se dětem. „Děti vnímají všechno, co vidí a slyší. Musíme tu být pro ně, abychom byli schopni dát odpovědi na jejich otázky a v případě potřeby podali pomocnou ruku.“ A tohle jim chce prý Brad dát…

Anketa: Který z těchto tatínků je podle vás nejvíce sexy?
Celkem hlasů: 503

Potomci: Maddox (17), Pax (15), Zahara (14), Shiloh (13), Knox (11) a Vivienne (11).

David Beckham (44)

Bývalý fotbalista má se svou manželkou Victorií čtyři děti a celá rodina se často objevuje na veřejnosti. Při pohledu na tuto rodinku má člověk pocit, že se dívá na pohádku od Disneyho.

Potomci: Brooklyn (20), Romeo James (16), Cruz (14) a Harper (8).

Orlando Bloom (42)

Hvězda filmu Piráti z Karibiku má filmového syna, který ho v pátém dílu zachrání a zlomí prokletí. V reálu se pyšní také pouze jediným synem, kterého má se svou bývalou manželkou Mirandou Kerr (36). Prý by chtěl i další děti, a to se svou snoubenkou zpěvačkou Kate Perry. Dřív byl Orlando se svým synem vídán na veřejnosti (třeba na hřišti), nyní jeho soukromí přísně střeží.

Potomci: Flyn (8)

Ryan Reynolds (42)

Známý „Deadpool“ ze stejnojmenného filmu se může chlubit dvěma krásnými dcerkami a okouzlující manželkou Blake Lively (31). V květnu se objevila zpráva, že na cestě je třetí děťátko. Je to na nich opravdu vidět, celá rodina září štěstím. Ryan prohlásil, že vděčí jen manželce za to, že se stal takovým tatínkem, kterého si on sám přál.

Potomci: James (4) a Inez (2).

Chris Hemsworth (35)

Jako bůh Thor byl k nakousnutí, a možná ještě krásnější ve filmu Rivalové. Jeho manželka Elsa Pataky je matkou všech tří dětí a plně se jim věnuje. Mají opravdu pohádkové dětství – mamka jim peče dorty, jezdí s nimi na kole a učí je surfovat. Co víc si přát?

Potomci: India Rose (7), Tristan (5) a Sasha (5).

No nejsou tihle tatínci opravdu sexy?

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT