Podzimní trendy v líčení, které si zamilujete

Zatímco letní přirozenost a ležérnost slušela našemu opálenému obličeji, podzimní pestrobarevná paleta spadaného listí přímo vybízí k tomu, abychom se nyní skamarádily s barvičkami. Podzimní trendy v líčení jsou prostě a jednoduše báječné a zamiluje si je každá žena.

Rudá rtěnka, jinak nic

Rudé rty neodmyslitelně patří ke všem podzimním outfitům. Krásně vykreslené rty jsou elegantní a dokonale se hodí ke všem kabátům, baretům, kloboukům, šálám a pleteným svetrům, co se během chladného počasí pomalu zabydlují v našem šatníku.

Rudá rtěnka má však jedno zásadní pravidlo, které je třeba dodržet. Když upozorňujete na rty, už se v případě denního líčení vyvarujte další barevné práci s očima. Make-up, rudá rtěnka plus řasenka – hotovo a jde se ven! Dáte si tento trend dnes i vy?

Modré oční stíny

Toto téma již přišlo na přetřas mnohokrát. Když byla na začátku roku vyhlášena letošní barvou klasická modrá, zajásaly jsme. Vždyť právě tato elegantní barva sluší všem ženám, bez rozdílu věku a barevné typologie. Modré oční stíny jsou navíc hitem letošního podzimu. Doladí váš outfit a dají mu svěží look. Už víte, k jakému kousku si dáte modré linky nebo stíny vy?

Nude je stále in

Nejste příliš na barvy? Vsaďte na nude look, který si zamilovala i Monika Bagárová nebo Jennifer Lopez. Proč na sebe dávat tuny barev, když si přejete, aby vynikla vaše přirozená krása? Základem pro skvělý vzhled bude kvalitní hydratační krém a make-up. Poté naneste ještě trochu korektoru na oblast rtů a pohrajte si s konturami obličeje. Řasenkou několikrát zdůrazněte délku svých řas a rty přejeďte leskem nebo obyčejnou pomádou na rty. Ať žije podzimní přirozenost!

Kočičí oči a linky, kam se podíváš

Barvy, které míváme na podzimním oblečení, jsou mnohdy velmi umírněné. Proč tedy nevyzdvihnout krásu obličeje a nezaujmout svýma očima? K nude vzhledu přidejte pouze výrazné oční linky. Jak jejich tvar uchopíte, necháváme na vás. Klasické kočičí oči můžete protáhnout až k oblasti spánku a získat tak hypermoderní pohled na věc. Odvážné duše si černé linky dají v barevném provedení.

S podzimním líčením se parádně vyřádíte – a rozhodně se postaráte o to, abyste měla krásný, úspěšný a veselý den. Hurá na to!

Autorský text

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT