Po čem touží herečka Michaela Maurerová?

Michaela Maurerová i po mnoha letech a dalších rolích zůstává v očích některých diváků spojena především s rolí bláznivé kadeřnice Digi v seriálu Ulice. Kromě práce Michaelu poslední roky naplňuje zejména její rodina. Je totiž trojnásobnou maminkou a především nejmladší dcerka Emma vyžaduje mnoho pozornosti. Míša je též nadšenou milovnicí a ochránkyní přírody. Nyní se na svém instagramovém profilu svěřila, že by si ráda splnila sen v podobě vlastní chaty.

Znovuobjevené kouzlo chat a chalup

Pandemie koronaviru a její dopady v podobě omezeného cestování i dalšího vyžití ostatně k chataření a chalupaření v posledních měsících přivedly mnoho Čechů. Jestliže ještě před několika málo lety byl trend chat a chalup v mírném útlumu a noví zájemci o koupi rekreačních objektů se příliš nehrnuli, pandemie způsobila na trhu s rekreačními nemovitostmi doslova boom. Zájem o tyto objekty se nebývale zvýšil. K nejčastějším zájemcům patří především rodiny s menšími dětmi, které žijí v bytě ve městě. Tyto rodiny si v souvislosti s lockdownem totiž uvědomily, že právě chata či chalupa by jim umožnila případnou další vlnu pandemie přežít mnohem lépe.

Oáza pro duši i pro tělo

Míša svou touhou po chatě jen rozšířila tuto již tak početnou skupinu lidí. V komentáři k příspěvku se přiznala i k tomu, že pobyt v přírodě jí velmi prospívá též po fyzické i mentální stránce. Ráda by tak měla nějaké vlastní místo, kam by mohla jezdit načerpat novou energii. Vzhledem k tomu, že ale toto přání nemá jako jediná, sehnat chatu není úplně snadné…Příspěvek pak zakončila tím, že i když jí to někteří z jejího okolí trochu rozmlouvají, ona se nevzdá. Trpělivost a odhodlání jí následně doporučovali i někteří fanoušci ve svých komentářích. Zároveň pak dodávali, že právě chata či chalupa je pro ně tím nejkrásnějším místem na světě, které by za nic nevyměnili. Dříve či později Míša svou vysněnou chatu jistě najde.

Zdroj: Instagram/michaelamaurerova

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT