Petr Janda slavil narozeniny! Jaký dort mu přinesla jeho dcera Marta?

Čas nelze zastavit. Důkazem je i to, že energický frontman legendární skupiny Olympic Petr Janda, oslaví už příští rok významné životní jubileum. Jak si užil poslední narozeniny se sedmičkou na začátku? Jeho dcera Marta nyní na svém Instagramu zveřejnila snímek, který leccos naznačuje.

Oslava v rodinném kruhu

Pandemie koronaviru sice neumožnila, aby Petr Janda své narozeniny oslavil koncertem se svými fanoušky, ale se svými kolegy ze skupiny si nakonec v domácím prostředí přeci jen zahrál. Kromě nich mu samozřejmě přišla popřát i jeho nejstarší dcera Marta. Ta mu jako jeden z dárků donesla i velice originální dort. Ten totiž kromě několika symbolických svíček zdobily stylové dekorace, které Petra Jandu skvěle vystihují. Kytara, vinylová deska a partitura s jeho slavnou písničkou Dej mi víc své lásky. Kromě Marty, která se v těchto dnech připravuje na finále osmé řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas, ve které účinkuje, slavil Petr Janda samozřejmě i se svými mladšími dcerami Anežkou a Rozárkou. Ty má se svou současnou manželkou Alicí.

Píseň pro Bohdalku

Petr Janda ale dárky nejen přijímal, ale také rozdával. Velmi originální dárek totiž připravil i pro další oslavenkyni Jiřinu Bohdalovou. Složil pro ni celou novou písničku, kde mimo jiné mamince k devadesátinám zpívá i její dcera herečka Simona Stašová.

Koronavirus mu vzal bratra

Kromě toho Petr Janda čas, kterého vzhledem k pandemii koronaviru má více, než předpokládal, využívá také k přípravě nové desky. Ta by měla vyjít příští rok, právě k příležitosti jeho osmdesátých narozenin. Koronavirus život Petra Jandy zasáhl bohužel nejen po pracovní stránce, ale také osobně. Na koronavirus mu totiž zemřel jeho starší bratr Jiří, se kterým měl velmi blízký vztah. Jiří byl původně stejně jako Petr muzikantem, hrál na saxofon. Před několika lety ale bohužel utrpěl mozkovou příhodu, která ho upoutala na invalidní vozík. Petr Janda má sice ještě jednoho bratra, ale s ním se již mnoho let nestýká.

Zdroj: Instagram/marta.jandova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu