Pays – Spolehlivá platební brána

Hledáte spolehlivou platební bránu pro svůj eshop či obchod nebo hotel? Pojďme se blíže podívat na Pays, která nabízí zajímavé možnosti.

Platební brána Pays je jedním z nejjednodušších online řešení pro platby přes internet. Registrace je hotová do několika minut a v podstatě okamžitě ji můžete začít používat. A proč byste nad ní měli vážně pouvažovat? 

Výhody platební brány Pays

Je jednoduchá a rychlá. Pro platby nemusíte umět programovat. Není potřeba ani implementovat cizí software do vašeho. Platební brána je připravena k používání a platbám do několika minut. 

Je univerzální. Využít ji může jak eshop, tak i hotel, obchod nebo malý živnostník, pro kterého by ostatní platební brány byly nevýhodným řešením. Není určena ale jen malým subjektům. Své uplatnění našla i u velkých firem, jako jsou Epojištění, pivovar Bernard, Aukro. Jejím prostřednictvím také platíte poplatky za rezidenční parkování v Praze. Pays je schopna spolupracovat s nejrozšířenějšími platformami, typu Shoptet, Woocommerce, Prestashop, FastCentrik, FAPI, Simpleshop, Reservanto, Trevlix či Smsticket. Navíc, pokud potřebujete více informací k jejímu využívání, můžete se nechat zaškolit přes internet.

Je transparentní. Neúčtuje obchodníkům žádné měsíční paušály. Platba probíhá za transakci a obchodník si může nastavit, zda tato platba půjde na jeho účet, nebo zda ji zaplatí zákazník. 

Je moderní. Zapomeňte na stolní počítač, platební bránu Pays můžete ovládat i z telefonu. A je jedno, zda jste fanoušky Androidu nebo iPhonu. 

Je v ní víc, než se na první pohled zdá. Krom klasického zprostředkování plateb nabízí také bezplatné služby, mezi které patří platební odkazy, platební předpisy, opakované platby, e-produkty, jednoduché vratky a mnoho dalšího.

V dnešní době pro nás jsou platby přes internet, popřípadě platby kartou automatické stejně, jako čištění zubů. Poslední průzkumy ukazují, že za poslední 2 roky klesl objem hotovosti v platbách o cca 37% a právě o tolik se navýšily platby a transakce online. Do velké míry za to může Covid, který díky karanténním opatřením zajistil, že přes internet začali objednávat zboží a služby i skalní odpůrci online plateb. 

A tento trend se rozhodně nebude měnit. Aktuálně je obchod či hotel, který není připraven přijímat online platby, v podstatě bezzubý a zaostává za konkurencí. Pays je jednoduché a efektivní řešení, díky kterému si budete moci rozšířit okruh zákazníků a nabídnout jim v oblasti plateb nadstandartní služby. 

Autor: redakce SpokojeneZeny.cz
zavřít reklamu