Pavol Habera v sobě objevil netušený talent! Čím rodinu překvapil?

Zpěvák a skladatel Pavol Habera patří už několik desetiletí k nejoblíbenějším a nejúspěšnějším slovenským umělcům. Proslavil se nejen svým působením ve skupině Team, ale také hitem Když muž se ženou snídá, který napsal pro Karla Gotta, působením v muzikálu Tři mušketýři či rolí porotce v soutěži Česko Slovenská SuperStar. Nejnovější zpěvákův příspěvek na Instagramu ale ukázal, že Pavol nemá zdaleka pouze talent hudební.

Zpěvák, skladatel, moderátor, herec a teď už i kuchař

Současná doba, která vzhledem k pandemii koronaviru koncertování ani dalším aktivitám příliš nepřeje, zpěvákovi paradoxně umožnila, aby se začal věnovat i činnostem, kterým se léta vyhýbal. Takto začal Pavol svůj komentář k nově zveřejněným fotografiím. Jednou z takových činností bylo dlouhá léta vaření. Zpěvák přiznal, že občas sice v kuchyni pomáhal, například s nádobím, ale tím to až doteď končilo. Nyní se ale rozhodl, že nadešel ten pravý čas, aby se pokusil něco uvařit sám, vlastníma rukama. Konkrétně se rozhodl, že se pokusí upéct jablkový koláč. Jak se rozhodl, tak udělal a výsledek můžete vidět na první fotografii. Neboť jak Pavol upřímně napsal, byl ze svého úspěchu tak překvapen, že ho prostě musel zvěčnit. I když si nikdy nemyslel, že zrovna on bude někdy na Instagramu zveřejňovat fotky jídla.

Za vším hledej ženu

V tom ale do kuchyně přišla jeho partnerka topmodelka Daniela Peštová a hned jeho radost usměrnila. Upozornila ho, že nemůže koláč fotit jen tak na sporáku. Před focením by měl nejen koláč, ale i prostředí kolem hezky naaranžovat, jinak jeho dílo nevynikne. Výsledkem topmodelčina zásahu je tak druhá fotografie, kde jsou kousky koláče úhledně vyskládané na talíři na stole s vázou květin. Naaranžování či nenaaranžování ale nemělo žádný vliv na to, že koláč byl pravděpodobně velmi chutný, neboť jak zpěvák na konci příspěvku přiznává, už ho téměř celý snědli.

Zdroj: Instagram/pavolhabera

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu