Pavel (40): Musím vlastní ženě platit za sex

Petra a já jsme manželé deset let, ale rozvádíme se. Odmítala se mnou spát už delší dobu a mě sex, jako snad každému chlapovi, chyběl. Tak jsem jednoho večera dostal bizardní nápad. Snad ze zoufalství, nebo ze srandy ji nabídl, že ji za sex zaplatím a ona to přijala. Spíme spolu teď pravidelně, ale moje peněženka trpí.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Žena se po mateřské utrhla ze řetězu a chtěla se bavit

S mou ženou jsme alespoň podle mého měli krásný vztah. Nikdy jsme se moc nehádali a vše bylo v pořádku. Všechno se začalo kazit, až když po rodičovské dovolené nastoupila zpět do zaměstnání.

Najednou si začala vydělávat vlastní peníze, začala chodit více do společnosti a my dva jsme se postupně odcizovali. Domácnost jsme sice měli společnou, ale život si vedl každý svůj. Mě to ani nevadilo, chápal jsem, že byla dlouho doma s dítětem a potřebuje se vybouřit.

Začala odmítat se mnou sex

Po nějakém čase se mnou začala odmítat také spát. To už pro mě přece jen problém byl, ale nutit jsem ji do toho nemohl. Pomáhal jsem si sám, jak jsem mohl a doufal, že ji to brzo přejde. Nic takového se však nestalo, a krize v našem manželství se prohlubovala. Před synem jsme se nehádali, ale chlad, který mezi námi panoval, byl neúnosný, a když mi Petra oznámila, že si našla někoho jiného, už mě to ani nepřekvapilo.

Rozvod byl nevyhnutelný

Hlavně kvůli synovi jsme se domluvili na rozvodu v poklidu. Petra si najde nové bydlení, kam se s malým odstěhuje. Nechtěla náš starý byt, a já byl rád, že se nemusím balit já. Vše jsme řešili pomalu a s rozvahou. Jenže sehnat byt v našem malém městě není tak jednoduché, a Petra ještě stále bydlí u mě. Já si novou přítelkyni pořád nenašel a vlastně po ničem takovém ani pořádně netoužím. Proč taky. Díky své ženě jsem se stále cítil poněkud zhrzeně.

Moji absurdní nabídku přijala

Jednoho večera jsem si v poklidu popíjel víno, jak bylo v posledních dnech mým častým zvykem, abych zahnal chmury, a u toho jsem přemýšlel nad životem. Petra chodila po pokoji a neustále něco hledala a já v ten moment, snad z pocitu zoufalství, nebo jen tak z legrace jí navrhl, aby se mnou měla sex, že jí za to zaplatím. V první moment se zastavila a vypadalo to, že mi vynadá, ale najednou se jen zeptala, kolik peněz ji dám.

Domluvili jsme se na pravidelném sexu

Mě samotného moje otázka překvapila, ale po její reakci jsem se toho taky hned chytl a rovnou jí navrhl, že pokud budeme mít pravidelný sex alespoň dvakrát až třikrát týdně, za každou takovou akci jí dám 500Kč. Chvíli nad tím přemýšlela, a nakonec s tím k mému neuvěřitelnému úžasu souhlasila. Ten večer jsme se spolu poprvé po dlouhé době vyspali a já jí opravdu za tu chvíli rozkoše zaplatil.

Do postele jsem ji chtěl, ale jinak jsem jí pohrdal

Mou ženou jsem však od této chvíle začal pohrdat. Přijal jsem, že jsme se odcizili, pochopil jsem, že si našla nového přítele, ale že bude schopná něčeho takového, to jsem koukal. V ten moment jí vůbec nevadilo, že ve vedlejším městě žije někdo, s kým chce postupně začít nový život a stejně přistoupila na mou absurdní nabídku. Ale já jsem pouze chlap, a prostě určité věci potřebuju.

Teď je to její milenec, kdo je podváděn

S jejím novým přítelem jsme si vyměnili role. Už jsem to nebyl já, koho Petra podváděla. Paradoxně to byl její milenec, kterému nasazovala parohy s dosud legitimním manželem. Tahle situace mi pomohla vypořádat se taky s naším rozvodem, protože kdo by stál o ženu, která nemá žádné hranice a skrupule. Já už rozhodně ne. Vůbec jí nedochází, jak nízko v mých očích klesla.

Až se odstěhuje, budu jen rád. Možná přijdu o pravidelný sex, ale Petra mi rozhodně chybět nebude a minimálně se sám v sobě v duchu budu smát, až ji potkám ruku v ruce s jejím novým přítelem, který teď za stejného hlupáka, jako jsem byl já.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT