Patricie Pagáčová seznámila malou dcerku se svou velkou láskou!

Herečka Patricie Pagáčová je poslední měsíce v jednom kole. Poté, co se na konci května stala maminkou malé Bibiany, téměř okamžitě začala pracovat na nové řadě Česko Slovenské Superstar, kde je jednou ze členek poroty. Nyní si konečně našla chvilku času na svou velkou lásku, klisnu Amélii. A rovnou s ní seznámila i malou Bibi.

Milovnice psů i koní

O Patricii je známé, že je velkou milovnicí zvířat. Doma má dva čtyřnohé psí miláčky, Čolka a Jackie, které si před několika lety vzala z útulku. Před nedávnem měl rovněž premiéru snímek Gump – pes, který naučil lidi žít, ve kterém Patricie společně s mnoha dalšími známými herci po boku nejoblíbenějších čtyřnohých mazlíčků hraje. Kromě psů ale herečka miluje také koně, má dokonce svou vlastní klisnu Amélii.

Bibi a Amélie

Vzhledem k těhotenství na ní ale poslední rok nemohla jezdit. Teď už je ale malá dcerka na světě, a Patricii tak v jejích oblíbených vyjížďkách nic nebrání. Kromě toho, že si herečka po mnoha měsících opět ověřila, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu, využila situaci i k tomu, aby Bibianu a Amélii seznámila. Vše komentovala i společným snímkem, ze kterého je patrné, že Amélie je opravdu „velký koníček“. Kdo ví, třeba bude za pár let Bibi také nadšenou jezdkyní.

Milovnice jógy

Vyjížďky na koni bere Patricie spíše jako relax než sport. Ze sportu se již roky věnuje józe, ke které našla vztah především díky své švagrové Barboře, která je profesionální lektorkou jógy. Společně v době prvního lockdownu připravily několik lekcí jógy, které jsou vhodné pro každého, kdo si chce během dne protáhnout tělo. Před několika měsíci Patricie a Barbora vydaly též knihu s všeříkajícím názvem Pagáč jóga. Jógu herečka cvičila i celé těhotenství a nyní se k ní, jak je vidět z některých jejích příspěvků na Instagramu, už opět vrátila naplno.

Zdroj: Instagram/patricie.pagacova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu